عکس یاشاسین آزربایجان یاشاسین تراختور
متن رنگی

http://aytam.1000charge.com/ خرید شارژ اینترنتی

بیز گلیروخ ای آسیا، تورکلرین ایفتیخارویخ، تیراختورون عاشقیوخ، هر تیمین بیز سروریوخ چوخلی زحمتلر چهدوخ، تا بو گونی بیز گوردوخ، آندولا اللها کی بیز، حقیمیزه ال تاپدوخ تک توپ پيش بيني مسابقات فوتبال به زبان سرخم خنديدي - انقلابه سبزت را به نظاره نشستم - در مرگ درياچه ام سکوت مکن - تا به وداع خليجت نخندم آلدیغمیز بیلگیلارا بو سایت یئنی دا فیلتر اولوب دی
در شرايطي كه باشگاه تراكتورسازي اعلام كرده كه توني اوليويرا از كار بركنار شده اما اين مربي پرتغالي مي گويد اخراجش را قبول ندارد و همچنان به كارش ادامه مي دهد.

روزنامه ركورد چاپ پرتغال به نقل از اين مربي پرتغالي نوشت من اخراج نشدم.

توني اوليويرا در گفتگو با روزنامه ركورد پرتغال گفت: با توجه به اينكه باشگاه هنوز مكاتبه اي با من نداشته و با من تسويه حساب نكرده است ،خودم را مربي اخراج شده نميدانم و به كارم در تراكتورسازي ادامه مي دهم. من هنوز سرمربي تراكتور سازي هستم.

سرمربي تراكتورسازي معتقد است تا زمانيكه حقوق معوقه خود را دريافت نكند به كارش در اين تيم ادامه مي دهد و سرمربي تراكتور سازي است.

توني تاكيد كرد چندي پيش باشگاه از او برنامه اي براي تمديد قرارداد با اين باشگاه خواسته بود اما نمي دانم باشگاه چطور تصميم خود را تغيير داد و تصميم به بركناري من گرفت . او ادامه داد در حال حاضر 4 ماه حقوق نگرفته است و باشگاه تراكتور براي اخراج وي ابتدا بايد با او تسويه حساب كند.

سرمربي پرتغالي در پايان درباره آينده اش در اين تيم گفت: من به آينده خوشبينم و اميدوارم شرايط بهتر شود.
یارپاق لار :

دریافت کد نمایش تبلیغات حیدربابا یه سلام!