عکس یاشاسین آزربایجان یاشاسین تراختور
متن رنگی

http://aytam.1000charge.com/ خرید شارژ اینترنتی

بیز گلیروخ ای آسیا، تورکلرین ایفتیخارویخ، تیراختورون عاشقیوخ، هر تیمین بیز سروریوخ چوخلی زحمتلر چهدوخ، تا بو گونی بیز گوردوخ، آندولا اللها کی بیز، حقیمیزه ال تاپدوخ تک توپ پيش بيني مسابقات فوتبال به زبان سرخم خنديدي - انقلابه سبزت را به نظاره نشستم - در مرگ درياچه ام سکوت مکن - تا به وداع خليجت نخندم آلدیغمیز بیلگیلارا بو سایت یئنی دا فیلتر اولوب دی

حميد زيني زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشي پانا در تبريز، در خصوص انتخاب منصور ابراهيم زاده به عنوان سرمربي عنوان داشت: با توجه به كارنامه ي قابل قبول آقاي ابراهيم زاده در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا باعث شد اين انتخاب را انجام بدهيم و حداقل خواسته ي ما از وي قهرماني در ليگ برتر است.

مديرعامل تراكتور در مورد نقل و انتقالات و تمديد قرارداد بازيكنان افزود: هيچ كدام از بازيكنان تيم تا حالا از جدايي حرفي نزده اند و منتظر هستند تا سرمربي تيم به صورت رسمي معرفي شود تا تصميم نهايي خود را اعلام كنند.

وي در مورد سيد صالحي كه پيشنهاد هاي زيادي دارد افزود: قطعا سيد صالحي اين فصل از بازيكنان خوب و تاثير گذار تيم بود و سعي داريم در تيم حفظ كنيم، ولي وي نيز مثل ديگر بازيكنان منتظر انتخاب سرمربي تيم هستند.

زيني زاده درمورد بازيكناني كه در فصل نقل انتقالات به تيم تراكتور سازي جذب خواهد شد، افزود: ما با نظر سرمربي تيم بازيكن جذب خواهيم كرد و قطعا پس از امضاي قرارداد با ابراهيم زاده شروع به جذب بازيكنان مورد نظر اقدام خواهيم كرد.

وي در خصوص جذب بازيكن خارجي افزود: با توجه به نوسانات قيمت ارز به دنبال جذب بازيكن خارجي نيستيم و فقط لوپز را با توجه به قراردادي كه با باشگاه دارد نگه خواهيم داشت.

حضور رحمتي در تراكتور در حد شايعه است

مدير عامل تيم فوتبال تراكتور سازي تبريز دررابطه با پيوستن مهدي رحمتي به قرمز پوشان تبريزي اظهار داشت: رحمتي يكي از بهترين دروازبانان كشور است ولي ما به دنبال وي نيستيم و اين خبر در حد يك شايعه است.

زيني زاده افزود: مي خواهيم با حمايت هواداران يك كرسي در فدراسيون فوتبال به دست بياوريم تا بتوانيم در فدراسيون نيز از حق تراكتور سازي دفاع كنيم.

وي در مورد بودجه تيم گفت: بودجه پيشنهادي ما به هيات مديره باشگاه 20 ميليارد تومان است و با تصويب هيات مديره اين مبلغ به تيم تزريق خواهد شد و كه اگر در جام حذفي و ليگ قهرمانان آسيا از گروه خود صعود كنيم قطعا بودجه را افزايش خواهيم داد .

زيني زاده افزود: با توجه به اينكه در آسيا حضور داريم دنبال جذب اسپانسر خارجي هستيم كه با دو اسپانسر اروپايي به توافق اوليه رسيديم.

هرسال يك رشته ورزشي به زير مجموعه باشگاه تراكتور سازي اضافه مي شود

مدير عامل تراكتور سازي در خصوص سرمايه گزاري در رشته هاي ورزشي غير از فوتبال افزود: امسال سجاد هاشمي با حمايت ما توانست در مسابقات آسيايي به مدال طلا دست يابد به همين خاطر تصميم گرفتيم كه هر سال يك ورزش را به زير مجموعه باشگاه اضافه كنيم و امسال قصد داريم ورزش دوميداني،شنا و شيرجه را به زير مجموعه مان اضافه كنيم.

گفت و گو از مسعود كريمي

یارپاق لار :

دریافت کد نمایش تبلیغات حیدربابا یه سلام!