عکس یاشاسین آزربایجان یاشاسین تراختور
متن رنگی

http://aytam.1000charge.com/ خرید شارژ اینترنتی

بیز گلیروخ ای آسیا، تورکلرین ایفتیخارویخ، تیراختورون عاشقیوخ، هر تیمین بیز سروریوخ چوخلی زحمتلر چهدوخ، تا بو گونی بیز گوردوخ، آندولا اللها کی بیز، حقیمیزه ال تاپدوخ تک توپ پيش بيني مسابقات فوتبال به زبان سرخم خنديدي - انقلابه سبزت را به نظاره نشستم - در مرگ درياچه ام سکوت مکن - تا به وداع خليجت نخندم آلدیغمیز بیلگیلارا بو سایت یئنی دا فیلتر اولوب دی
یاییلیب : جمعه 8 آذر 1392 | یازار : آنا وطن سوزو | بؤلوم : إدمان | 0 باخيش لار

شكست پرسپوليس برابر تراكتور


تيم فوتبال تراكتورسازي با شكست پرسپوليس صدرنشين ليگ برتر شد.

نيم فصل دوم ليگ برتر با انجام شش ديدار همزمان از ساعت 15 امروز پيگيري شد كه در يكي از حساس‌ترين مسابقات تيم تراكتورسازي و پرسپوليس در ورزشگاه يادگار امام تبريز و در حضور بيش از 40 هزار تماشاگر به مصاف يكديگر رفتند كه بازي با نتيجه يك بر صفر به سود تراكتورسازي به پايان رسيد تا اين تيم به طور موقت صدرنشين ليگ برتر شود.

كريم انصاري‌فرد در دقيقه 41 گل تراكتورسازي را به ثمر رساند. مهاجم تراكتورسازي از فرصتي كه روي يك كرنر ارسالي نصيبش شد با يك ضربه آرام دروازه پرسپوليس را باز كرد.

در دقيقه 70 مسابقه شوت محسن مسلمان به تيرك عمودي دروازه‌ تراكتورسازي خورد.

يدالله جهانبازي داور مسابقه به كريم انصاري فرد، فرشاد احمدزاده و مهدي كياني از تراكتورسازي و حميد علي‌عسگر از پرسپوليس كارت زرد نشان داد.

پرسپوليس با اين شكست صدر جدول را از دست داد و در حال حاضر با 27 امتياز به رده پنجم سقوط كرد و فولاد خوزستان به رده سوم رسيد و تراكتورسازي هم با 29 امتياز صدرنشين ليگ برتر شد.

آخرين ديدار هفته شانزدهم بين استقلال و گسترش فولاد تبريز از ساعت 17 و 30 دقيقه در ورزشگاه آزادي آغاز مي‌شود كه استقلال در صورت پيروزي در آن بازي آبي‌پوشان تهراني صدرنشين خواهند شد و جاي تراكتورسازي را مي‌گيرند مگر اينكه گسترش فولاد تبريز بتواند از استقلال امتياز بگيرد و تراكتورسازي را در صدر جدول نگه دارد.

تركيب تراكتورسازي:

حامد لك، ميلاد فخرالديني، مرتضي اسدي، فرشيد طالبي، مهدي كياني، مهدي كريميان، ميثم بائو( از دقيقه 70 علي كريمي) ، فرشاد احمدزاده،( از دقيقه 88 سعيد آقايي) مسعود ابراهيم زاده، سعيد دقيقي( از دقيقه 75 جواد كاظميان) و كريم انصاري فرد.

سرمربي: مجيد جلالي

تركيب پرسپوليس:

نيلسون، ماهيني، سيد جلال حسيني، محسن بنگر، علي عسگر، قاسم دهنوي( از دقيقه 46 مهرداد كفشگري)، رضا حقيقي، محسن مسلمان، محمد نوري( از دقيقه 86 محمد عباس‌زاده)، محمدرضا خلعتبري( از دقيقه 63 فرزاد حاتمي) و سيد مهدي سيدصالحي.

سرمربي: علي دايي
یارپاق لار :

دریافت کد نمایش تبلیغات حیدربابا یه سلام!