عکس یاشاسین آزربایجان یاشاسین تراختور
متن رنگی

http://aytam.1000charge.com/ خرید شارژ اینترنتی

بیز گلیروخ ای آسیا، تورکلرین ایفتیخارویخ، تیراختورون عاشقیوخ، هر تیمین بیز سروریوخ چوخلی زحمتلر چهدوخ، تا بو گونی بیز گوردوخ، آندولا اللها کی بیز، حقیمیزه ال تاپدوخ تک توپ پيش بيني مسابقات فوتبال به زبان سرخم خنديدي - انقلابه سبزت را به نظاره نشستم - در مرگ درياچه ام سکوت مکن - تا به وداع خليجت نخندم آلدیغمیز بیلگیلارا بو سایت یئنی دا فیلتر اولوب دی
یاییلیب : جمعه 20 اردیبهشت 1392 | یازار : آنا وطن سوزو | بؤلوم : إدمان | 0 باخيش لار

پس از اينكه داور در دو صحنه مشكوك به پنالتي خطا نگرفت هواداران تراكتور با شعار "داور پرسپوليسي" به تصميمات وي اعتراض كردند.

به گزارش سايت شخصي امير توپچي پور، ديدار دو تيم تراكتورسازي تبريز و پرسپوليس تهران از ساعت 18 امروز برگزار خواهد شد و درهاي ورزشگاه از ساعت 15 به روي هواداران گشوده شده است و بليط فروشي صورت مي گيرد.

طبق اعلام باشگاه تراكتورسازي بليطها به صورت الكترونيكي بوده و كارتهاي هواداري نيز از طريق سامانه خريد بليط مي توانند بليط اين ديدار را تهيه نمايند.

گزارش خبرنگار نصرنيوز از ورزشگاه يادگار امام تبريز مي افزايد، بازيكنان تيم تراكتورسازي براي گرم كردن وارد زمين مسابقه شده اند كه با تشويق هواداران مواجه شدند.

توني اوليويرا سرمربي سابق تراكتورسازي توسط هواداران به شدت تشويق مي شود.

تا كنون نزديك به 5 هزار نفر در ورزشگاه حاضر شده اند و به نظر مي رسد با نزديك تر شدن به زمان مسابقه تعداد تماشاگران بيشتر شود.

سردار جعفري مديرعامل سابق باشگاه تراكتورسازي براي دقايقي پشت درهاي ورزشگاه ماند و بعد از آن اجازه ورود به ورزشگاه را دادند تا با خودروي شخصي وارد ورزشگاه شود.

هواداران در جاده هاي منتهي به ورزشگاه تردد دارند ولي ترافيك سنگيني در اين مسير به چشم نمي خورد.

يحي گل محمدي با وجود استعفا از سرمربيگري پرسپوليس روي نيمكت اين تيم نشسته است. وي ديروز در كنفرانس خبري قبل از بازي شركت نكرد و به نظر مي آيد اين ديدار آخرين سرمربي گري وي در پرسپوليس باشد.

پرسپوليس در اين ديدار با تركيبي متفاوت به ميدان آمده است و برخي بازيكنان خود را در تركيب ندارد.

فلاويو لوپز پس از اخراج توني باز هم در تركيب تراكتور ديده نمي شود و علت اين امر مصدوميت وي عنوان شده است. وي قبل از اين ديدار حاضر نبود هيچ مصاحبه اي با رسانه ها در اين خصوص انجام دهد.

پس از به ثمر رسيدن گل آلومينيوم مقابل سپاهان هواداران تراكتور از بازيكنان خواستند براي كسب رتبه دومي گلزني كنند.

سرمربي بركنار شده تراكتورسازان پس از گلزني اين تيم به شدت مورد تشويق قرار گرفت.

هواداران تراكتور استقبال خوبي از ديدار اين تيم مقابل پرسپوليس نداشتند و كمتر از ده هزار هوادار در ورزگاه يادگار امام تبريز حضور دارند.

سيد مهدي سيد صالحي پس از گلزني پيراهن هميشگي خود با نوشته "يا فاطة الزهرا" را نشان داد.

هواداران تراكتور با شعار "پرسپوليس آسيايي" شكست در فينال جام حذفي و صعود مستقيم تراكتور به ليگ قهرمانان باشگاه هاي آسيا را به رخ اين تيم كشيدند.

بازيكنان پرسپوليس پس از دريافت گل بازي خشني انجام مي دهند.

سرمربي پرسپوليس بارها در كنار زمين بر عملكرد داور بازي معترض بود.

حميد استيلي در ورزشگاه حضور دارد و در جمع هواداران پرسپوليس نشسته است.

نزديك به 100 تن از هواداران پرسپوليس هم پشت دروازه اين تيم حضور دارند.

محمد حسين جعفري مديرعامل سابق تراكتورسازي در جايگاه ويژه حضور دارد.

هواداران تراكتورسازي گل محمدي سرمربي پرسپوليس را تشويق كردند.

اتوبوس هاي شركت واحد هواداران براي حضور هواداران در ورزشگاه ارائه خدمات مي كردند.

كريميان پس از گلزني به سمت هواداران رفت و شادي خود را با آنها در ميان گذا. وي در مصاحبه اي عنوان كرده بود كه اولويت وي براي فصل بعد فقط تراكتور است.

حبيب گردان روي ضربه خطرناك بازيكن پرسپوليس مصدوم شد و جاي خود را به فردين عابديني داد.

پس از اينكه داور در دو صحنه مشكوك به پنالتي خطا نگرفت هواداران تراكتور با شعار "داور پرسپوليسي" به تصميمات وي اعتراض كردند.

یارپاق لار :

دریافت کد نمایش تبلیغات حیدربابا یه سلام!