عکس یاشاسین آزربایجان یاشاسین تراختور
متن رنگی

http://aytam.1000charge.com/ خرید شارژ اینترنتی

بیز گلیروخ ای آسیا، تورکلرین ایفتیخارویخ، تیراختورون عاشقیوخ، هر تیمین بیز سروریوخ چوخلی زحمتلر چهدوخ، تا بو گونی بیز گوردوخ، آندولا اللها کی بیز، حقیمیزه ال تاپدوخ تک توپ پيش بيني مسابقات فوتبال به زبان سرخم خنديدي - انقلابه سبزت را به نظاره نشستم - در مرگ درياچه ام سکوت مکن - تا به وداع خليجت نخندم آلدیغمیز بیلگیلارا بو سایت یئنی دا فیلتر اولوب دی

در حالي كه رقيبان تراكتور مجدانه در پي جذب بازيكنان هستند، مسئولان تراكتورسازي حركتي قابل قبول ندارد و امروز از توافق مهدي سيد صالحي آقاي گل فصل قبل اين تيم با پرسپوليس خبر رسيد.           آرديني اوخو
یاییلیب : سه شنبه 7 خرداد 1392 | یازار : آنا وطن سوزو | بؤلوم : إدمان | 0 باخيش لار

مجيد جلالي سرمربي تراختورسازي تبريز شد

به گزارش خبرگزاري فارس، باشگاه تراختور با مجيد جلالي براي سرمربيگري اين تيم به توافق رسيدآرديني اوخو

به عنوان دومين تيم پرهوادار قاره آسيا معرفي شد.

به گزارش فارس، استقلالي‌ها كه 3 ديدار در مرحله گروهي و يك ديدار هم در مرحله يك هشتم نهايي را ميزباني كرده بودند، در 4 ديدار خانگي به اين تعداد تماشاگر رسيدند تا به اين ترتيب در پايان مرحله اول حذفي به عنوان دومين تيم پرتماشاگر آسيا مشخص شوند.

گوانگژو چين با 159281 به عنوان پرهوادارترين تيم آسيا از 4 مسابقه شناخته شد و پس از استقلال نيز تراكتورسازي با 122269 تماشاگر از 3 بازي به عنوان سومين تيم پرتماشاگر آسيا معرفي شد.

از لحاظ ميانگين تماشاگر هم تراكتورسازي با ميانگين 40756 نفر در هر مسابقه از اين لحاظ در رده اول آسيا قرار گرفت و پس از اين تيم، تيم‌هاي گوانگژو و استقلال رده‌هاي دوم و سوم ايستادند.

همچنين ديدار تيم‌هاي استقلال و الهلال عربستان هم با حضور 80300 نفر همچنان به عنوان پرتماشاگرترين ديدار در رقابت‌هاي امسال ليگ قهرمانان آسيا به شمار مي‌رود.
آرديني اوخو
یاییلیب : شنبه 4 خرداد 1392 | یازار : آنا وطن سوزو | بؤلوم : إدمان | 0 باخيش لار


وقتي اكثر تصميمات باشگاه از پيش تعيين شده است ( بدون توجه به آمار و نظرسنجيهاي منطقي و مردمي ) ديگر جايي براي فعاليت مجموعه هاي مردمي كه بي قيد و شرط تسليم تفكر و احساسات عمومي هستند و خط مشي شان وجدان گروهي است، باقي نمي ماند
.
تمامي تلاشها ، استرسها ، خون دل خوردن ها و تقلا كردنهايمان، وقت و سرمايه گذاريهايمان نقش بر آب است.

دوستان ، عزيزان ، بحث ما سرمربي ، مديرعامل ، بازيكن يا هر عنصر خاص ديگري كه رفته يا خواهد آمد نيست،مشكل ما بي توجهي به بودنمان است، ما مردميم ما هواداريم ما همان مردمي هستيم كه اصلي ترين مكمل تيممان ، كاملا بي توقع و بدون كوچكترين چشم داشت بوده ايم و هدفمان و فقط هدفمان و تنها هدفمان موفقيت تيم محبوبمان است همين و بس.

حال كه هيچ نقشي در اين راه نداريم، دليلي براي اداره ي يك مجموعه كاملا مردمي نميبينيم!

يادمان نرود تراكتور اف سي از دل مردم اين شهر از كوچكترين اجتماع مجازي ، امروز به بزرگترين جامعه هواداري موجود در راستاي حمايت از تيم تبديل شده است و تا آخر مردمي و مردم محور باقي خواهيم ماند.

بگذار نا تمام خداحافظي كنم
با دل پركلام خداحافظي كنم
درد است اندر اين سينه نهان ولي
زين درد نقره فام خداحافظي كنم

آرديني اوخو

 

طبق ماده 12 قانون آز- تيراختور بازيكن ستاره دار اين چنين تعريف شده است:

بازيكن ستاره دار (اولدوزلو اويونچو):
بازيكني كه بومي
بودن آن مطرح نيست و آنچنان باغيرت و عاشق تيراختور آذربايجان

و هواداران مي باشد كه هميشه در سختي و مشكلات دركنار تيم و هواداران مي باشد

و بخاطر منافع شخصي تيراختور حاشيه درست نمي كند.

بازيكن ستاره دار تيراختور داراي ويژگي هاي زير مي باشد

1- افتخار مي كند كه بازيكن تيم تيراختور آذربايجان است

2- در مواقع بحرانهاي مالي جهت قرارداد، چك سفيد امضا مي كند

3- بخاطر برخي مسائل و مشكلات مالي و مديريتي، براي تيم حاشيه درست نمي كند

4- به هيچ عنوان مصاحبه اي كه ممكن است تمركز تيم و هواداران را بهم بريزد و

باعث حاشيه شود، انجام نمي دهد

5- رفتار و حركتي كه مغاير با فرهنگ تيراختور و آذربايجان و مردم با شرف تورك

باشد، انجام نمي دهد(مثل اعتراض به تعويض و رقص كره اي..)

6- خود را سرباز تيم تيراختور آذربايجان مي داند

7- به خواسته ها و احساسات هواداران ميليوني تيراختور احترام مي گذارد و پاسخ

مي دهد و به اين هواداران افتخار مي كند

8- عشق و تعصبش را به تيراختور و هوادارانش هميشه آشكارا بيان مي كند.

(قانون آز- تيراختور توسط گروهي از دانشجويان تورك دانشگاههاي تهران به دو زبان توركي و فارسي در حال تدوين

مي باشد و بزودي جهت نظرسنجي و نظرخواهي ارائه خواهد شد و نسخه نهايي منتشر خواهد شد.)
آرديني اوخو

حميد زيني زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشي پانا در تبريز، در خصوص انتخاب منصور ابراهيم زاده به عنوان سرمربي عنوان داشت: با توجه به كارنامه ي قابل قبول آقاي ابراهيم زاده در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا باعث شد اين انتخاب را انجام بدهيم و حداقل خواسته ي ما از وي قهرماني در ليگ برتر است.

مديرعامل تراكتور در مورد نقل و انتقالات و تمديد قرارداد بازيكنان افزود: هيچ كدام از بازيكنان تيم تا حالا از جدايي حرفي نزده اند و منتظر هستند تا سرمربي تيم به صورت رسمي معرفي شود تا تصميم نهايي خود را اعلام كنند.

وي در مورد سيد صالحي كه پيشنهاد هاي زيادي دارد افزود: قطعا سيد صالحي اين فصل از بازيكنان خوب و تاثير گذار تيم بود و سعي داريم در تيم حفظ كنيم، ولي وي نيز مثل ديگر بازيكنان منتظر انتخاب سرمربي تيم هستند.آرديني اوخو
تراختورسازي منتظر پاسخ ابراهيم‌زاده است
 
گوناز تي وي : اين مربي كه بامداد امروز از كربلا بازگشته امروز قرار است به مسئولان باشگاه تراختورسازي جواب بدهد.

اين وعده اي است كه بين او و باشگاه تراكتورسازي گذاشته شده است.

مسئولان تيم آزربايجاني هم با توجه به اينكه منتظر جواب ابراهيم زاده هستند فعلا با گزينه هاي ديگر خود وارد مذاكره نشده اند.

فركي هم ديگر گزينه تراكتورسازي بوده اما ظاهرا اين سرمربي اعلام كرده در فولاد ماندني شده است.

گوناز تي ويآرديني اوخو

باشگاه تراكتورسازي تبريز باب مذاكره با ميدن دورپ آلماني را باز كرده است

در پي تغيير و تحولات صورت گرفته در راس كادر اجرايي باشگاه تراكتورسازي در حالي كه "حميد زينيزاده" مدير عامل تراكتورسازان از مذاكره مديره باشگاه با 5 گزينه داخلي خبر داده بود، از تبريز خبر مي رسد كه مذاكرات اوليه با "ميدن دروپ" منتج به حصول توافق شفاهي شده است. منصور ابراهيمزاده، حسين فركي، محمد مايليكهن، مجيد جلالي 5 مربي ايراني هستند كه قرار بود تا روز دوشنبه آينده نام يكي از آنان به عنوان سرمربي تيم تراكتورسازي معرفي شود.آرديني اوخو

با توجه به اخبار كميته انضباطي، شهرداري تبريز به ليگ دسته اول پرتاب شد! در صحت و سقم تباني اين تيم نمي توان نظري داد اما بايد دقت كرد كه اگر قانون رعايت شود شايد حتي نصف تيم هاي ليگ برتري نيز به ليگ هاي پايين سقوط كنند.

اينكه برخي علناً صحبت از تباني تيم هاي فوتسال و فوتبال مي كنند ولي آب از آب تكان هم نمي خورد و اينكه با يك ادعاي ساده به همين راحتي سهميه سوم آذربايجان قرباني مي شود واقعاً قابل تأمل است.

مسأله جالب ديگر صحبتهاي فروش گسترش فولاد تبريز است كه با توجه به متمول بودن و برنامه چند ساله اين تيم محتمل مسولان اين تيم از ارگانهاي ناربط تحت فشار هستند.

با اين لياقت و حمايت مسؤلان استاني و اجراي قانون فدراسيوني ها محتمل سقوط تراختور به دسته اول آخرين برگ دفتر اين سناريو مي باشد.آرديني اوخو
مقام دومي آزربايجان در يورو ويژن 2013
 

گوناز تي وي: آذربايجان مقام دوم پنجاه و هشتمين دوره مسابقات آواز يوروويژن را كسب كرد.

به گزارش گوناز تي وي در مرحله فينال اين مسابقات كه تا ساعات ابتدايي بامداد يكشنبه 29 ارديبهشت ماه (19 مي) به طول انجاميد فريد ممدوف از آذربايجان با اجراي هنرمندانه آهنگ ( hold me) توانست به مقام دوم در بين 26 كشور ديگر دست يابد. مقام اول اين دوره از مسابقات را اميلي دوفارست از كشور دانمارك با اجراي آهنگ (Only Teardrops) كسب نمود.

گفتني است اين مسابقات از سال 1956 هر ساله در يكي از كشورهاي اروپايي برگزار مي شود. آذربايجان در سال 2012 ميزبان اين مسابقات بود.

رتبه ي آزربايجان شمالي در 6 سالي كه در يوروويژن شركت كرده است:آرديني اوخو

گوناز تي وي: تيم فوتبال شهرداري تبريز كه پس از يك فصل حضور در ليگ دسته اول فوتبال ايران مقتدرانه به ليگ برتر صعود كرده بود، با كارشكني فدراسيون فوتبال ايران به دسته پائين تر سقوط كرد.

به گزارش گوناز تي وي به نقل از منابع خبري، كميته انضباطي فدراسيون فوتبال ايران امروز دوشنبه 23 ارديبهشت 91 با صدور بيانيه اي مفصل، تباني تيم شهرداري تبريز را محرز دانسته و از حضور اين تيم در ليگ برتر فوتبال ممانعت به عمل آورده است. اين در حالي است كه اخبار و شايعات مربوط به تباني در فوتبال ايران كه به فوتبال "ناپاك" معروف گشته همواره وجود داشته است اما تا كنون از حضور تيمي در ليگ برتر ممانعت به عمل نيامده بود.

آدربايجان كه تراكتورسازي را در ليگ برتر به عنوان نماينده اصلي خود دارد، در اين فصل با صعود مقتدرانه تيم هاي گسترش فولاد و شهرداري تبريز صاحب 3 نماينده شايسته شده بود. اما با توجه به تبديل ميادين ورزشي به خصوص فوتبال و واليبال در آذربايجان به عرصه فرياد شعارهاي ملي و خواست حقوق اساسي ملت آذربايجان، مسئولين امنيتي به بهانه هاي مختلف همواره سعي در كنترل اين فضا داشته اند. ترس نيروهاي امنيتي ايران پس از حضور تراكتورسازي در رقابت هاي آسيايي و بين المللي شدن خواست هاي اساسي ملت آذربايجان با تمسك به نوعي ديپلماسي ورزشي از ميادين ورزشي آذربايجان بيشتر شده است. به دليل اين واهمه، در ماه هاي اخير تور دوچرخه سواري آذربايجان به ايران تغيير نام يافت، با شيوه هاي گوناگون زمينه هاي حذف تراختور از رقابت هاي آسيايي رقم خورد، زمزمه هايي مبني بر انتقال گسترش فولاد تبريز به شهري ديگر به گوش رسيد و اكنون نيز در جديدترين توطئه تيم فوتبال شهرداري تبريز به دسته پائين تر سقوط كرده است.

ادامه سي وارآرديني اوخو
یاییلیب : یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 | یازار : آنا وطن سوزو | بؤلوم : إدمان | 0 باخيش لار

رسول خطيبي از سوي كانون مربيان ايران به عنوان مربي سال 91 فوتبال ايران و همچنين برترين مربي استاني برگزيده شد.

ديروز در مراسم كانون مربيان ايران كه براي انتخاب برترين مربيان سال فوتبال ايران برگزار شد، رسول خطيبي سرمربي جوان تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز كه موفق شد با قاطعيت راهي ليگ برتر شود، به عنوان مربي سال 91 فوتبال ايران برگزيده شد.


رسول خطيبي با راي مجمع كانون مربيان از جمع 33 مربي برتر استاني نيز به عنوان برترين مربي انتخاب شد.
سايت ياشاسين آزربايحان ياشاسين تراختور ، از طرف هواداران كسب اين عنوان را به فرزند غيور آذربايجان تبريك عرض نموده و آرزوي موفيت براي ايشان دارد .آرديني اوخو
یاییلیب : یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 | یازار : آنا وطن سوزو | بؤلوم : إدمان | 0 باخيش لار

هيئت مديره باشگاه تراكتورسازي در جلسه اي كه امروز به مدت هفت ساعت طول كشيد ، آقاي حميد زيني زاده به عنوان مدير عامل جديد باشگاه تراكتورسازي انتخاب كرد.

در اين جلسه سردار پور جمشيد به عنوان رئيس هيئت مديره و آقاي دلفكار به عنوان سخنگوي هيئت مديره و آقاي نوين شهردار تبريز به عنوان عضو جديد هيئت مديره انتخاب گرديدآرديني اوخو

تيم فوتبال تراكتور امروز جمعه با نتيجه سه بر يك در ورزشگاه يادگار امام تبريز مقابل پرسپوليس به پيروزي رسيد كه با اين برد به عنوان نائب قهرماني رقابت هاي ليگ برتر ايران دست پيدا كرد.

با يك تجريه و تحليل مختصر مي توانيم متوجه نقش پر رنگ هواداران در موفقيتهاي فعلي تراكتور بشويم.تراكتوري ها با اعتماد به مدير عامل خود و اطمينان مدير عامل به سرمربي انتخاب شده اش و در نهايت صبر و تحمل هواداران در نتايج گرفته شده بازيهاي اين فصل و فصل گذشته و درك صحيح ازشرايط مشكلات روزهاي ابتدايي فصل اعم از نبود بودجه كافي و عدم شناخت مربي به شرايط تيم ،باعث موفقيت تراكتوري ها و رسيدن به مقام نائب قهرماني شده است.آرديني اوخو
یارپاق لار : 1 .. 4 5 6 7 8 .. 28

دریافت کد نمایش تبلیغات حیدربابا یه سلام!