عکس یاشاسین آزربایجان یاشاسین تراختور
متن رنگی

http://aytam.1000charge.com/ خرید شارژ اینترنتی

بیز گلیروخ ای آسیا، تورکلرین ایفتیخارویخ، تیراختورون عاشقیوخ، هر تیمین بیز سروریوخ چوخلی زحمتلر چهدوخ، تا بو گونی بیز گوردوخ، آندولا اللها کی بیز، حقیمیزه ال تاپدوخ تک توپ پيش بيني مسابقات فوتبال به زبان سرخم خنديدي - انقلابه سبزت را به نظاره نشستم - در مرگ درياچه ام سکوت مکن - تا به وداع خليجت نخندم آلدیغمیز بیلگیلارا بو سایت یئنی دا فیلتر اولوب دی

پاسخ حاشيه سازن را پس از دربي آذربايجان خواهيم داد/اميدوارم هواداران شاهد ديداري در خور شأن فوتبال آذربايجان باشند

مدير رسانه‌اي و مسوول روابط عمومي باشگاه گسترش فولاد تبريز گفت: بخاطر دربي آذربايجان فعلا سكوت كرده‌ايم و پس از آن به يكايك صحبت‎‌هايي كه پيرامون باشگاه گسترش فولاد مطرح شده است پاسخ خواهيم داد.     

 "علي اكبرزاده" در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي آناج اظهار داشت: براي حفظ آرامش دربي فوتبال آذربايجان فعلا سكوت اختيار كرده‌ايم و حرف و حديث‌هايي كه در مورد باشگاه گسترش فولاد تبريز بر سر زبان‌ها افتاده است براي مديريت، كادر فني، بازيكنان و ساير عوامل باشگاه محلي از اعراب نداشته و بعد از دربي به يكايك صحبت‌هاي مطرح شده پاسخ خواهيم داد.

مدير رسانه‌اي و مسوول روابط عمومي باشگاه گسترش فولاد تبريز در ادامه ابراز اميدواري كرد؛ هواداراني كه براي تماشاي اين ديدار به ورزشگاه مي‌آيند شاهد فوتبالي زيبا و در خور شأن فوتبال آذربايجان باشند و در پايان اين ديدار نيز راضي و خوشحال ورزشگاه را ترك كنند.

اكبرزاده همچنين از انتشار جوابيه باشگاه گسترش فولاد در مورد صحبت‌هاي مطرح شده پس از ديدار گسترش فولاد با تراكتورسازي خبر داد.

گفتني است تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز با حمايت بخش خصوصي فعاليت خود را زمينه تيم‌داري در فوتبال آغاز كرده است و از زمان فعاليت نيز تاكنون همواره يكي از كم حاشيه ترين تيم‌هاي ليگ برتر بوده است.     

یارپاق لار :

دریافت کد نمایش تبلیغات حیدربابا یه سلام!