عکس یاشاسین آزربایجان یاشاسین تراختور
متن رنگی

http://aytam.1000charge.com/ خرید شارژ اینترنتی

بیز گلیروخ ای آسیا، تورکلرین ایفتیخارویخ، تیراختورون عاشقیوخ، هر تیمین بیز سروریوخ چوخلی زحمتلر چهدوخ، تا بو گونی بیز گوردوخ، آندولا اللها کی بیز، حقیمیزه ال تاپدوخ تک توپ پيش بيني مسابقات فوتبال به زبان سرخم خنديدي - انقلابه سبزت را به نظاره نشستم - در مرگ درياچه ام سکوت مکن - تا به وداع خليجت نخندم آلدیغمیز بیلگیلارا بو سایت یئنی دا فیلتر اولوب دی
یاییلیب : پنجشنبه 24 بهمن 1392 | یازار : آنا وطن سوزو | بؤلوم : إدمان | 0 باخيش لار

فينال جام حذفي

تراكتور و مس در كوير به دنبال قهرماني

ديدار فينال جام حذفي روز جمعه در كرمان بين مس و تراكتورسازي تبريز برگزار مي‌شود.


 ديدار پاياني مسابقات جام حذفي روز جمعه  در ورزشگاه باهنر كرمان برگزار مي‌شود. هواداران پرسپوليس و استقلال خيلي دوست داشتند شاهد ديدار تيم‌هاي محبوب‌شان در فينال باشند اما پرسپوليس در مرحله يك چهارم و استقلال در نيمه نهايي حذف شدند تا روز جمعه بازيكنان اين دو تيم پرطرفدار هم به همراه هواداران‌شان با حسرت تماشاگر فينال باشند.

از نظر فني وضعيت تراكتورسازي به مراتب بهتر از مس كرمان است.آنها در ليگ در رده ششم قرار دارند در حاليكه مس كرمان آخرين تيم جدول است و كورسويي از اميد براي بقا دارد.

مس كرمان اگر قهرمان حذفي شود و نتواند در ليگ برتر بماند يك قهرماني دراماتيك به دست آورده و در حاليكه  فصل آينده در ليگ دسته اول براي صعود تلاش مي‌كند نماينده ايران ليگ قهرمانان آسيا هم خواهد بود.

تراكتورسازي بعد از باخت سنگين 3 بر صفر مقابل نفت تهران و خروج از كورس قهرماني در ليگ برتر به اميد قهرماني به كرمان سفر مي‌كند. تا يك جام به هواداران پرشورش هديه كند و توني اوليويرا كه هواخواهان زيادي در تبريز دارد بايد با جام قهرماني به تبريز برگردد تا همچنان محبوب بماند و هواداران باخت سه بر صفر مقابل نفت را هم فراموش كنند.

در آن سوي ميدان هم لوكا بوناچيچ مي‌خواهد محبوبيتش را در كرمان حفظ كند و اميدوار است بتواند اين تيم را قهرمان كند تا در ادامه راه بازيكنان مس حداقل از نظر روحي و رواني كار راحت‌تري براي جنگيدن و بقا داشته باشند.

رقابت لوكا و توني روي نيمكت مربيان دو تيم ديدني خواهند بود همانطوري كه دوئل كريم انصاري فرد و ادينهو در ميدان ديدني است. انصاري فرد در ليگ برتر 11 گل زده است و ادينهو هم با 7 گل زده بهترين گلزن كرماني‌ها در ليگ است. اين بازيكن برزيلي با دو گلي كه به استقلال زد باعث حذف اين تيم شد و اكنون مي‌خواهد قدرت گلزني‌اش را به رخ قرمزپوشان تبريزي بكشاند.

علي كريمي هم كه بعد از وعده كي‌روش براي حضور دوباره در تيم ملي تبديل به يك فوق ستاره با روحيه شده است. كريمي خيلي دوست دارد با يك قهرماني تراكتورسازي را ترك كند.

دو باشگاه بر سر حضور تماشاگران در ورزشگاه هم جنگ رسانه‌اي داشتند. مسئولان باشگاه مس معتقد بودند كه چون ميزبان هستند فقط 10 درصد ظرفيت ورزشگاه را به هواداران تراكتورسازي خواهند داد اما مسئولان سازمان ليگ اعلام كردند كه در فينال ظرفيت ورزشگاه بايد 50 -50 بين تماشاگران ميهمان و ميزبان تقسيم شود.

تبريزي‌ها دوست دارند از كرمان جام قهرماني را به خانه ببرند و مردم خونگرم كرمان هم دوست دارند فصل كابوس‌وار تيم محبوب كوير را با يك قهرماني جشن بگيرند.

ديدار اين دو تيم  در ليگ برتر برنده نداشته است و هر دو بازي رفت و برگشت مساوي شده است اما در اين مسابقه يك تيم بايد برنده شود. تراكتورسازي در كوير به دنبال جام گرفتن است ولي شايد شگفتي‌سازي مس كرمان با قهرماني تكميل شود و كويرنشينان جشن قهرماني بگيرند.

 مسير تراكتورسازي تا فينال:

تراكتوسازي 3 ماشين‌سازي صفر (بازي به دليل انصراف ماشين سازي انجام نشد.)

تراكتورسازي 2 - نفت مسجد سليمان صفر

تراكتورسازي 2-  راه آهن صفر

تراكتورسازي يك- فولاد خوزستان صفر

مسير مس كرمان تا فينال:

مس كرمان 3- شهرداري دزفول يك

مس كرمان 2- نفت اميديه يك

مس كرمان 3 - نفت آبادان يك

مس كرمان 2- استقلال يك

یارپاق لار :

دریافت کد نمایش تبلیغات حیدربابا یه سلام!