عکس یاشاسین آزربایجان یاشاسین تراختور
متن رنگی

http://aytam.1000charge.com/ خرید شارژ اینترنتی

بیز گلیروخ ای آسیا، تورکلرین ایفتیخارویخ، تیراختورون عاشقیوخ، هر تیمین بیز سروریوخ چوخلی زحمتلر چهدوخ، تا بو گونی بیز گوردوخ، آندولا اللها کی بیز، حقیمیزه ال تاپدوخ تک توپ پيش بيني مسابقات فوتبال به زبان سرخم خنديدي - انقلابه سبزت را به نظاره نشستم - در مرگ درياچه ام سکوت مکن - تا به وداع خليجت نخندم آلدیغمیز بیلگیلارا بو سایت یئنی دا فیلتر اولوب دی

فرهاد پور‌غلامي در كنفرانس مطبوعاتي قبل از ديدار مقابل سپاهان گفت: بازي خيلي سختي است. سپاهان تيم بسيار خوبي است كه در فصل نقل و انتقالات عملكرد مناسبي داشته است. ما نيز تراكتور‌سازي هستيم و توانمندي‌هاي زيادي داريم. براي برد به زمين مي‌رويم. در بازي فردا ربيع‌خواه و كريمي را به دليل مصدوميت در اختيار نخواهيم داشت.

به نقل از فارس، وي افزود: متاسفانه شروع خوبي نداشتيم. البته هرچه كه بازي‌ها گذشت، بهتر شديم و اميدواريم بتوانيم فردا عملكرد خوبي ارائه كنيم.

وي در مورد انتقادات از كياني و انصاري‌فرد اظهار داشت: همه بازيكناني كه در اختيار داريم كيفيت خوبي دارند و طبيعي است كه در اين ابتدا كمي با مشكل روبرو باشيم. مطمئن باشيد بازي به بازي بهتر و هماهنگ‌تر مي‌شويم. بازيكنان مختلفي داريم كه آنها را كنار يكديگر آزمايش مي‌كنيم و هركدام بهتر باشند از آنها در ادامه استفاده خواهيم كرد.

مربي تراكتور‌سازي در مورد پيروزي مقابل ذوب آهن اظهار داشت: اتفاقي ذوب آهن را نبرديم بلكه در اكثر دقايق از حريف خود سر بوديم و خودمان را به آنها تحميل كرديم. ذوب آهن هافبك‌هاي خوب و جنگنده‌اي داشت اما ما از لحاظ تهاجمي بهتر بوديم و توانستيم برنده شويم.

وي در مورد حضور تراكتور‌سازي در اصفهان و شرايطي كه براي تمرينات اين تيم وجود داشت، عنوان كرد: ما درخواستي از سپاهان نداشتيم و تشكر ويژه‌اي از ذوب آهن مي‌كنيم كه همكاري لازم را با ما داشتند. همچنين مسئولان باشگاه آرارات كه همكاري همه‌جانبه‌اي داشتند و به ما كمك كردند، تشكر مي‌كنيم.

پورغلامي تاكيد كرد: سعي مي‌كنيم در آسيا پله به پله جلو بياييم و تمركز ما بيشتر روي ليگ برتر و همه هم و غم ما كسب نتيجه مناسب و قهرماني در ليگ برتر باشد. نيم‌نگاهي هم به آسيا داريم و اميدواريم به خواسته‌هايمان برسيم.

وي در مورد اينكه آيا از عملكرد تيم‌شان در نقل و انتقالات رضايت دارند، اظهار داشت: زماني كه به تراكتور‌سازي آمدم نقل و انتقالات تمام شده بود و زياد در جريان خريد‌ها نبودم. بازيكنان خوبي داريم اما به دنبال جذب يك بازيكن خارجي ديگر نيز هستيم تا تيم ما شرايط بهتري پيدا كند.

وي با انتقاد به شيوه نقل و انتقالات در ايران گفت: مشكلات زيادي وجود دارد كه اين موضوع به دلال‌ها بازمي‌گردد اين مسئله مشكل ايجاد مي‌كند. اگر آمار بگيريم بيشتر بازيكنان خارجي‌اي كه به ايران آمدند خوب نبودند كه اين موضوع به نقش دلال‌ها مربوط مي‌شود. اميدواريم فدراسيون روي اين موضوع تمركز بيشتري پيدا كند تا دست دلال‌ها قطع شود.

مجيد جلالي همچون چند كنفرانس مطبوعاتي گذشته در جلسه كنفرانس مطبوعاتي قبل از ديدار مقابل سپاهان نيز غايب بود تا فرهاد پورغلامي به جاي او به جلسه برود.

سرمربي تيم فوتبال سپاهان گفت: از تماشاگران خواهش مي‌كنم تا فقط به تشويق تيم خود پرداخته و با توجه به تمهيدات جديد سازمان ليگ و سيستم‌ تنبيهي جديدي كه در فصل جاري با كسر امتياز برابر تيم‌هايي كه تماشاگرانش به داور و يا بازيكنان رقيب توهين مي‌كنند، خداي ناكرده زمينه‌اي براي ايجاد اين مشكل فراهم نسازند.

زلاتكو كرانچار سرمربي تيم فوتبال سپاهان پس از تبريك "عيد سعيد فطر " و روز "خبرنگار " در كنفرانس خبري پيش از بازي تيمش با تراكتورسازي تبريز، اظهار كرد: تمام مسابقات ما سخت است و قطعا فردا بازي سختي با تيم تبريزي خواهيم داشت. تراكتورسازي تيمي است منسجم كه سعي مي‌كند از همين ابتداي مسابقات وضعيت خود را در بالاي جدول به صورت مطلوب نگه دارد. قرمزپوشان تبريزي تيمي خطرناك هستند كه از بازيكنان خوب و بعضا فراملي نظير علي كريمي و انصاري فرد استفاده مي‌كند. آنها بازيكناني هستند كه قادر هستند سرنوشت يك بازي را تغيير دهند.

به نقل از ايسنا، كرانچار در پاسخ به اين سوال يكي از خبرنگاران درباره بازي هفته‌ گذشته ذوب آهن با تيم تراكتورسازي و فرصت‌ طلبي علي كريمي در دقايق پاياني بازي و استفاده از تجربه اين بازيكن در دقايق پاياني، تصريح كرد: به طور قطع علي كريمي بازيكن صاحب كلاسي است و شائبه‌اي وجود ندارد كه اين بازيكن، يك بازيكن صاحب سبك و با كلاس در فوتبال ايران است. منتهي تيم تراكتورسازي متكي به يك يا چند بازيكن خاص نيست. آنها به معناي كامل يك تيم هستند. قطعا تمهيدات لازم براي مقابله با شيوه تيمي آنها در بازي فردا انديشيده‌ شده است و قطعا در بازي فردا اجازه نخواهيم داد آنها به نتيجه‌ دلخواه خود دست يابند.

سرمربي تيم فوتبال سپاهان در مورد انتقادات برخي از كارشناسان نسبت به ناهماهنگي خط دفاعي اين تيم، گفت: قطعا دو بازيكن مياني خط دفاعي ما به نام هاي هادي عقيلي و شجاع خليل زاده هم به صورت تيمي و هم انفرادي كاملا هماهنگ هستند. منتهي اگر نقطه ضعفي در خط دفاعي ما وجود داشته باشد مربوط به بازيكنان كناري اين دو بازيكن است. به نوعي مي‌توان گفت كه مدافعان كناري سپاهان در موقع انجام حمله توسط تيم سپاهان بعضا كمي با تاخير به خط دفاعي‌ مي پيوندند و اين كمي براي خط دفاعي ما مشكل ساز مي‌شود. ولي شما مطمئن باشيد كه با گذر زمان و انجام چندين بازي ديگر هماهنگي لازم در خط دفاعي ايجاد خواهد شد.

كرانچار در مورد استفاده كمتر از يعقوب كريمي در خط حمله تيم سپاهان گفت: كريمي به علت مصدوميت دو و نيم ماهه از ميادين فوتبال دور بوده است و با افت شديد بدني روبرو شده است، منتهي از زماني كه اين بازيكن به سپاهان آمده با انجام تمرينات مناسب روز به روز و آرام آرام دارد شرايط انجام مسابقه در ليگ برتر را باز مي‌يابد و اميدواريم كه از وجود اين بازيكن در آينده‌اي نزديك بهره ببريم.

سرمربي تيم فوتبال سپاهان در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاري مبني بر علت عدم استفاده از اكبر ايماني، هافبك جنگنده سال‌هاي قبل سپاهان كه هم اكنون و در اين فصل به تيم ذوب آهن پيوسته است، گفت: اكبر ايماني بازيكني جوان و با انگيزه بود و در چندين و چند موقعيت از سپاهان به اين بازيكن فرصت بازي داده شد،‌ منتهي به علت وجود يك بازيكن خيلي خوب در پست او فرصت بازي به وي در سپاهان نمي رسيد و شايد اكبر ايماني با انتخاب تيم ذوب آهن و خروج از سپاهان بهترين انتخاب را براي خود كرده و به نوعي شانس خود را در تيم ديگري آزمايش كرد.

كرانچار در پايان با آرزوي پر شدن سكوهاي خالي ورزشگاه توسط تماشاگران تيم سپاهان در بازي فردا (يكشنبه) گفت: هواداران خون گرم سپاهان در اين فصل براي اولين بار از نزديك بازي تيم خود را مشاهده خواهند كرد و ما اميدواريم كه تماشاگران با حضور خود و تشويق‌هاي بي‌امان بتوانند روحيه‌اي مضاعف به تيم سپاهان داده و ما را در به دست آوردن سه امتياز اين بازي ياري كنند.

وي افزود: از تماشاگران خواهش مي‌كنم تا فقط به تشويق تيم خود پرداخته و با توجه به تمهيدات جديد سازمان ليگ و سيستم‌ تنبيهي جديدي كه در فصل جاري با كسر امتياز برابر تيم‌هايي كه تماشاگرانش به داور و يا بازيكنان رقيب توهين مي‌كنند، خداي ناكرده زمينه‌اي براي ايجاد اين مشكل فراهم نسازند.

یارپاق لار :

دریافت کد نمایش تبلیغات حیدربابا یه سلام!