عکس یاشاسین آزربایجان یاشاسین تراختور
متن رنگی

http://aytam.1000charge.com/ خرید شارژ اینترنتی

بیز گلیروخ ای آسیا، تورکلرین ایفتیخارویخ، تیراختورون عاشقیوخ، هر تیمین بیز سروریوخ چوخلی زحمتلر چهدوخ، تا بو گونی بیز گوردوخ، آندولا اللها کی بیز، حقیمیزه ال تاپدوخ تک توپ پيش بيني مسابقات فوتبال به زبان سرخم خنديدي - انقلابه سبزت را به نظاره نشستم - در مرگ درياچه ام سکوت مکن - تا به وداع خليجت نخندم آلدیغمیز بیلگیلارا بو سایت یئنی دا فیلتر اولوب دی

اولو تانرينين آديلا
ليگ سيزدهم در حالي آغاز مي شود كه ترتيب بازي ها و مهندسي سازمان در چينش تيمها و چگونگي برخورد آنها با يكديگر فضاي فوتبالي كشور را به شوك عميقي فرو برده است. بعد از موفقيتهاي متوالي تيراختور و صعود قدرتمند اين تيم به صدر جدول و تحميل خود به عنوان قطب ديگر فوتبال ايران و نائب قهرماني متوالي دوساله, هنوز هم نتوانسته سازمان نشينان متعصب را متوجه اين مطلب كند كه رده بندي تيم ها نه براساس منطقه جغرافيايي بلكه بر اساس امتياز آنها از بازيهاي رسمي به دست مي آيد. زمانبندي بازيها در دو گروه استقلال تهران و پيروزي تهران چه توجيحي جز تهرانگرايي مديران را دارد. حق مسلم تيراختور است كه به نسبت امتيازهاي دريافتي با آن برخورد شود. و در هنگام زمانبندي بازيهاي ليگ بتواند در جايگاه واقعي خود قرار بگيرد.

ليگ امسال به سياق گذشته بازهم به افتخار آذربايجان و به شرف فرزندان دلير اين خطه با حضور آنان در آزادي رسميت مي يابد. سازمان ليگ اين واقعيت را به خوبي دريافته است كه تيراختور با هواداران پرشمار خود قلب تپنده فوتبال ايران است. باز هم ما با اتحاد و اتفاق خود آزادي را پر خواهيم كرد و بدين وسيله از تصميم سازمان ليگ تشكر خواهيم كرد!!

روز چهارشنبه 2 مرداد, ساعت 22, دو تيم تيراختور آذربايجان و پيروزي تهران در حالي به مصاف هم ديگر مي روند كه تقارن بازيها با ايام ماه مبارك رمضان نتوانسته است جوانان آذربايجاني را از حضور در جشنواره اتحاد توركهاي پايتخت نشين و استانهاي ديگر كشور در استاديوم آزادي باز دارد. از قرار معلوم دليل انتخاب چنين زماني براي حضور تيراختور در تهران پيش بيني وضعيتي است كه روزه داري مانع لشكركشي ارتش سرخ آذربايجان به پايتخت خواهد شد. ولي عاشقان تيراختور اين امر را به فال نيك گرفته و خاطره ديگري را در دفتر تاريخ ورزشي ايران رقم خواهند زد.
با نگاه اجمالي به نتايج ديدارهاي رودرروي اين دو تيم به آمار خيره كننده مواجه مي شويم كه 5 برد متوالي تيراختور را نشان مي دهد.

5برد متوالي به نفع تيراختور
2باخت و 1تساوي
گل زده تيراختور:12
گل خورده: 4
آخرين باخت تيراختور : سال 88
آخرين برد تيراختور : سال 92


با توجه به تغييرات فراواني كه تيراختور در سطح مديريت و كادر فني خود تجربه كرده ولي هنوز هم مدعي تصاحب كاپ بوده و آمار نشان دهنده پيشرفت اين تيم در تمام اين سالها است. مدير عامل جديد بر خلاف مدير قبلي كه خويش تنها بدخواه تيم بود, توانست حواشي را با موفقيت كنترل كرده و در اكثر موارد با سياستهايي خاص آنها را به نفع تيم به پايان برساند.

اخراج سرمربي موفق و محبوب تيم(توني) و ايجاد ناامني و فضاي رعب انگيز براي ستاره موفق تيم (لوپز) توسط مديريت قبلي با توانايي هاي مدير جديد به خوبي جبران شد و باز اميد قهرماني در تيم و هواداران احيا شد. اين واقعيت را با حضور6000 نفري هواداران در تمرينات تيم مي توان به خوبي اثبات كرد.

اميدواريم كه تمامي بازيكنان جديدالورود و كادر فني محترم , با درك حساسيت هاي لازم و شرايط حاكم بر تيم و هواداران بتوانند بدون حاشيه پردازي و توجه به مسائل بي اهميت براي دستيابي به هدف تيم يعني تصاحب كاپ تلاش لازم را به كار گيرند.
هوادران هنوز هم با فرهنگ "عيبي يوخ" پشتيبان تيم خود بوده و در تمامي شرايط خوب و بد با شور و شوق فراوان براي اثبات با فرهنگترين هواداران ايران موجبات دلگرمي تيم را فراهم خواهند آورد. تنها خواسته هواداران از تيم , اميد به خدا و تلاش در شأن آزربايجان و آزربايجاني است.

هواداران تيم تهراني نيز با توجه به حضور علي كريمي و انصاريفرد در تركيب تيراختور انگيزه بيشتري در خود حس كرده و خواستار پايان دادن به مشكلات و قعرنشيني هاي چندساله است. اميدواريم كه نتايج بازي ها در 90دقيقه بازي و داخل مستطيل سبز گرفته شود.
هواداران تيم تيراختور براي فرزند غيور آذربايجان و اسطوره فوتبال ايران و ركورد دار جهاني آقاي علي دايي آرزوي سربلندي و موفقيت را دارد.

نگاه كوتاه به حواشي:

حضور چند بازيكن از تيم قعر نشين پايتخت, نشان از شروع فصل جديد فوقبال در آذربايجان است و اينكه تلاشهاي چندين ساله بي نتيجه نبوده و تيراختور تيمي لايق براي بازيكنان مطرح است. مي توان تصور كرد نوجواناني كه در رؤياهاي خود پيراهن سرخ تيراختور را بر تن خود مي بينند و آرزوي پيوستن به اين تيم را دارند همچنان كه در گذشته هر كسي در ايران در آرزوي پيوستن به تيمهاي پايتخت نشين صدر جدولي بودند.

حضور كريم انصاريفر در تركيب تيم تيراختور حواشي ايي را به دنبال داشته است. به دليل اردبيلي بودن ايشان و درك اين مسئله كه اردبيل هميشه مهد قهرمانان و نام آوران بزرگ آذربايجان بوده است, افراد مغرض با تيراختور را دچار هيجان و كابوس كرده است. كريم انصاريفر فرزند برومند آذربايجان است و مانند ديگر مفاخر و پهلوانان داراي شخصيتي لايق احترام است. كوچكترين بي حرمتي در حق ايشان و ديگر بازيكنان تيراختور جواب دندانشكن هواداران را در پي خواهد داشت.
اتحاد تنها رمز موفقيت ماست, و اين اتحاد است كه ما را جهاني كرده است

بازهم همچون سالهاي گذشته تصميمات فراواني گرفتند تا هواداران را از حضور حماسي در ورزشگاه بازدارند از بليت اينترنتي گرفته تا قانون 10 درصدي ولي ايمان داريم كه عاشقان تيراختور باز هم حماسه اي بزرگ خلق خواهند كرد

وعده ديدار : استاديوم 75 هزار نفري آزادي

بيز تيراختور عاشيقي ...
تورك لر كيمين غيرتلي كيم ؟!!!
یارپاق لار :

دریافت کد نمایش تبلیغات حیدربابا یه سلام!