عکس یاشاسین آزربایجان یاشاسین تراختور
متن رنگی

http://aytam.1000charge.com/ خرید شارژ اینترنتی

بیز گلیروخ ای آسیا، تورکلرین ایفتیخارویخ، تیراختورون عاشقیوخ، هر تیمین بیز سروریوخ چوخلی زحمتلر چهدوخ، تا بو گونی بیز گوردوخ، آندولا اللها کی بیز، حقیمیزه ال تاپدوخ تک توپ پيش بيني مسابقات فوتبال به زبان سرخم خنديدي - انقلابه سبزت را به نظاره نشستم - در مرگ درياچه ام سکوت مکن - تا به وداع خليجت نخندم آلدیغمیز بیلگیلارا بو سایت یئنی دا فیلتر اولوب دی
رعب و وحشت سرخ هاي تهران از ارتش سرخ آذربايجان

جدال سرخ هاي ايران در ورزشگاه آزادي رعب و وحشت بزرگي را در دل پايتخت نشينان و تيم تهراني پرسپوليس انداخته است.

تورك اسپور : طبق اخبار رسيده استرس و ترس زيادي بر تمرينات اين تيم تهراني حاكم است . ترسي براي رويارويي با يك تيم بزرگ از خطه ي سرافراز آذربايجان ، تيمي كه ميليونها هوادار را پشت سر خود دارد .

هواداران پرسپوليس و بازيكنان بجز برگزاري بازي مقابل تيم پر مهره و قدرتمند تراكتور رعب و وحشت زيادي از سكوهاي استاديوم آزادي در روز بازي دارند.

ترس از تسخير آزادي توسط هواداران پرشور تراختور ، ترس از حضور ده ها هزار نفري عاشقان اين تيم خطه ي آذربايجان.

براي رهايي از همين ترس و استرس تيم پايتخت نشين دست به آب و آتش زده و همه ي عوامل خود را به كار گرفته است. از دوستان رسانه ايي خود جهت حاشيه سازي براي تيم تراكتور ، از به حاشيه كشاندن بازيكنان تراكتور و تحريك آنها براي مصاحبه هاي جنجالي و حاشيه ساز تا قبل از بازي و بهم زدن تمركز تيم ، از به راه انداختن دوباره و تكراري جريان ده درصد حق تراكتور در سكو ها براي رهايي از برگشتن جو استاديوم در يك بازي خانگي و ميهمان شدنشان در خانه خودشان.

اما آنچه مسلم هست و تا بدين روز ثابت شده است تيم تراكتور با هواداران پرشورش هميشه در برابر ناملايمات با قدرت ايستاده اند و قدرت خود را به رخ تمام تيم ها كشانده اند.

مسلما روز دوم مراد ماه تهران شاهد زلزله ايي بزرگ و طنين انداز شدن صداي آذربايجان در پايتخت كشور خواهد بود.

وعده ديدار چهارشنبه دوم مرداد ماه ۱۳۹۲ ورزشگاه آزادي تهران ساعت شروع بازي ۱۰ شب

یارپاق لار :

دریافت کد نمایش تبلیغات حیدربابا یه سلام!