عکس یاشاسین آزربایجان یاشاسین تراختور
متن رنگی

http://aytam.1000charge.com/ خرید شارژ اینترنتی

بیز گلیروخ ای آسیا، تورکلرین ایفتیخارویخ، تیراختورون عاشقیوخ، هر تیمین بیز سروریوخ چوخلی زحمتلر چهدوخ، تا بو گونی بیز گوردوخ، آندولا اللها کی بیز، حقیمیزه ال تاپدوخ تک توپ پيش بيني مسابقات فوتبال به زبان سرخم خنديدي - انقلابه سبزت را به نظاره نشستم - در مرگ درياچه ام سکوت مکن - تا به وداع خليجت نخندم آلدیغمیز بیلگیلارا بو سایت یئنی دا فیلتر اولوب دی
یاییلیب : دوشنبه 3 تیر 1392 | یازار : آنا وطن سوزو | بؤلوم : إدمان | 0 باخيش لار

مجتي جباري به همان اندازه كه به لحاظ فني مهره اي تاثيرگذار براي استقلال است، به همان ميزان به تداوم رفتارهاي آماتورگونه اش اصرار دارد.به گزارش افكارنيوز، شماره هشت تكنيكي استقلال و تيم ملي در ۵ سال اخير عادت كرده است كه با امروز و فردا كردن شرايطي را به وجود بياورد و عقد قرارداد را به روزهاي آخر موكول كند تا از اين طريق مجبور به تحمل فشار تمرينات پيش از فصل نباشد.

در شرايطي كه مذاكرات جباري و اسقلال به بن بست خورده است، مدير برنامه هاي رسمي اين بازيكن به سايت گل گفت:مجتبي قطعا در استقلال نمي ماند. او از تراكتورسازي، سپاهان و دو تيم ايراني ديگر پيشنهاد دارد اما هنوز تيم آينده اش را انتخاب نكرده است.

وي همچنين گفت:مبلغ قرارداد يكي از چهار تيمي كه به جباري پيشنهاد داده دو برابر رقمي است كه وي فصل قبل از استقلال گرفته اما اين بازيكن هنوز به هيچ كدام از اين پيشنهادها پاسخ مثبت نداده است.

شنيده هاي حاكي از آن است كه مجتبي جباري و تراكتورسازي به توافق نهايي نزديك شده اند و اگر مشكل خاصي به وجود نيايد، اين بازيكن به همراه علي كريمي و جواد نكونام خط هاقبك سرخ هاي تبريز را تشكيل خواهند داد. البته اگر به مانند چند فصل گذشته در آخزين لحظات، جباري در استقلال ماندني نشود!

یارپاق لار :

دریافت کد نمایش تبلیغات حیدربابا یه سلام!