عکس یاشاسین آزربایجان یاشاسین تراختور
متن رنگی

http://aytam.1000charge.com/ خرید شارژ اینترنتی

بیز گلیروخ ای آسیا، تورکلرین ایفتیخارویخ، تیراختورون عاشقیوخ، هر تیمین بیز سروریوخ چوخلی زحمتلر چهدوخ، تا بو گونی بیز گوردوخ، آندولا اللها کی بیز، حقیمیزه ال تاپدوخ تک توپ پيش بيني مسابقات فوتبال به زبان سرخم خنديدي - انقلابه سبزت را به نظاره نشستم - در مرگ درياچه ام سکوت مکن - تا به وداع خليجت نخندم آلدیغمیز بیلگیلارا بو سایت یئنی دا فیلتر اولوب دی
یاییلیب : پنجشنبه 19 اردیبهشت 1392 | یازار : آنا وطن سوزو | بؤلوم : إدمان | 0 باخيش لار

پرسپوليس 12 سال است كه هيچ بردي در تبريز نداشته است.

پرسپوليس در حالي براي بازي با تراكتورسازي در هفته آخر ليگ دوازدهم راهي تبريز مي شود كه يحيي گل محمدي را هم به علت استعفا در اختيار ندارد و معلوم نيست هدايت اين تيم را چه كسي برعهده خواهد داشت. ولي اصل نگراني قرمزهاي تهراني نتايجي است كه در چارچوب ليگ برتر در تبريز گرفته اند. در حقيقت آنها با پيشينه 12 سال بدون برد در تبريز راهي ديار ستارخان مي شوند و با وضعيتي كه دارند بعيد است بتوانند حداقل روز جمعه اين نوار ناكامي را پاره كنند.
آخرين و در واقع تنها برد ليگ برتري پرسپوليس در تبريز به هفته دوم ليگ نخست برمي گردد كه موفق شد با تك گل رضا جباري آن هم در باغشمال برابر تراكتورسازي پيروز شود. بعد از آن و تا ليگ نهم تبريزي ها هيچ نماينده اي در ليگ برتر نداشتند ولي بعد از آن هم تراكتورسازي و هم شهرداري هرگز اجازه ندادند در تبريز آب خوش از گلوي تيم پرطرفدار پايتخت پائين برود.
در هفته سي و يكم ليگ نهم ، تراكتورسازي موفق شد در ورزشگاه يادگار امام (ره) با تساوي 1 - 1 پرسپوليس را متوقف كند.
در هفته نهم از ليگ دهم شهرداري تازه وارد هم برابر پرسپوليس به تساوي 1 - 1 رسيد و در هفته هجدهم تراكتور با تك گل كرار جاسم موفق شد ميهمان تهراني خود را شكست دهد.
در ليگ يازدهم و هفته بيستم شهرداري تبريز اين بار برابر پرسپوليس به تساوي 2 - 2 رضايت داد ولي در هفته سي و دوم اين تراكتورسازي بود 4 - 1 رقيب تهراني را در هم كوبيد .
در حقيقيت بايد گفت كه ورزشگاه 70 هزار نفري تبريز در ليگ برتر يك كابوس تمام عيار براي پرسپوليس بوده و حتي يك بار هم در آن لذت برد را احساس نكرده است.

یارپاق لار :

دریافت کد نمایش تبلیغات حیدربابا یه سلام!