عکس یاشاسین آزربایجان یاشاسین تراختور
متن رنگی

http://aytam.1000charge.com/ خرید شارژ اینترنتی

بیز گلیروخ ای آسیا، تورکلرین ایفتیخارویخ، تیراختورون عاشقیوخ، هر تیمین بیز سروریوخ چوخلی زحمتلر چهدوخ، تا بو گونی بیز گوردوخ، آندولا اللها کی بیز، حقیمیزه ال تاپدوخ تک توپ پيش بيني مسابقات فوتبال به زبان سرخم خنديدي - انقلابه سبزت را به نظاره نشستم - در مرگ درياچه ام سکوت مکن - تا به وداع خليجت نخندم آلدیغمیز بیلگیلارا بو سایت یئنی دا فیلتر اولوب دی

جنگ سرد رسانه هاي تهراني عليه هواداران تراختور تمامي ندارد/ حسادت تا به كي؟

منبع: اختصاصي Traxtorchi.ir - Samburan: به راستي اين كينه و حسادت از چيست؟

تراختور كه به جرات ميتوان گفت با هوادارانش نه تنها به ايران بلكه به جهانيان صادر شده است بعد از گذشت چندين ساله حضورش در ليگ برتر همچنان با جنگ سرد رسانه ها گريبانگير است.

جنگ سردي كه اگر هر كسي در خيابان و سايتها و برنامه هاي ورزشي در ايران تنها چند دقيقه اي مكث كرده و مطالب ورزشي را نگاه كند بي شك و بدون ترديد از روند اين برنامه ها آگاه و با خبر خواهد شد.
در عرض اين چند سال كه ليگ برتر ايران با ريزش شديد هواداران تيمهاي دردانه پايتخت همراه بود به يكباره تيمي به نام تراختور با هواداران بي شمارش پديدار ميشود كه حضور اين هواداران در ورزشگاهها همگان را انگشت به دهان ميگذارد اما اين حضور به ظاهر به فال نيك گرفته شد اما در باطن حسد و كينه و ترس از كاهش محبوبيت تيمهاي دردانه تهران آنچنان براي عده اي سنگين تمام شد كه روز و شب را از اين عده گرفته و آنها را مجاب به راهكارهايي عليه تراختور و هوادارانش نمود تا هر چه سريعتر هواداران تراختور را با انواع و اقسام ترفندها بكوبند.اما چگونه؟ تنها با راه انداختن جنگ سرد رسانه اي در مطالب ورزشي خود.آرديني اوخو
یاییلیب : دوشنبه 23 بهمن 1391 | یازار : آنا وطن سوزو | بؤلوم : تراختور اخبارلاري آسيادا | 0 باخيش لار
Əlcəzirə cəhənəmə xoş gəlibsən
الجزيره به جهنم خوش آمدي]

به زودي پوستر هاي جديد و فيلمهاي تشويقي از اين سايت.....


سفر تراكتور در جاده‌هاي آسيايي آغاز شد


 


 

 

بررسي حريفان تيم تراكتورسازي آذربايجان / جدال گرگ هاي سرخ با شيرهاي سفيد و عنكبوت هاي سياه


تيم تراكتورسازي كه نخستين تيم آذربايجاني است كه به رقابت‌هاي جام قهرمانان باشگاه‌هاي آسيا صعود كرده است، حريفان خود را در اين رقابت‌ها شناخت. (ادامه مطلب)

 

تراكتورسازي تبريز با تيم‌هاي الشباب عربستان، الجيش قطر و الجزيره امارات هم گروه است.

 

بر اين اساس سپاهان در گروه سوم با تيم‌هاي الغرافه قطر، الاهلي عربستان و برنده ديدار تيم‌هاي النصر امارات و لوكوموتيو ازبكستان هم گروه شد.

 

استقلال در گروه چهارم با تيم‌هاي الهلال عربستان، الريان قطر، العين امارات هم گروه شد.

 

تيم صباي قم نيز در صورت صعود به مرحله گروهي در گروه دوم با تيم‌هاي لخويا قطر، الاتفاق عربستان، پاختاكورهم گروه خواهد شد.

 

با بررسي حريفان ايران مشخص مي‌شود كه تراكتورسازي به نسبت ساير تيم‌هاي ايراني در گروه راحت‌تري قرار دارد.

 

الشباب عربستان

 

اين باشگاه در سال 1947 با نام شباب رياض  تاسيس  شده ولي در سال 1967 به الشباب تغيير نام داد. لقب تيم شيرهاي سفيد بوده و ورزشگاه خانگي الشباب گنجايش 67 هزار تماشاگر را دارد.

 

الشباب يكي از تيم‌هاي متمول عربستان سعودي است و نامي‌ترين بازيكني كه به فوتبال عربستان معرفي كرده است سعيد العويران مشهور به مارادوناي عرب است كه در جام جهاني 1994 گل تماشايي عربستان را به بلژيك به ثمر رساند. فواد امين نخستين گلزن عربستان در جام جهاني نيز در اين باشگاه عضويت داشته است.

 

الشباب نخستين تيم عربستاني است كه سه سال متوالي به مقام قهرماني اين  كشور دست يافته است. فاتح نخستين ليگ حرفه‌اي عربستان و نخستين قهرمان جام قهرمانان عربستان نيز اين باشگاه است.

 

الشباب در جهان شايد تنها تيمي باشد كه در يك روز دو مسابقه  فينال برگزار كرده كه عصر در فينال جام عرب  در سوريه شكست خورده، اما شب بازي پاياني جام وليعهد عربستان را به سود خود به اتمام رسانده است.

 

الشباب  در سال 2001 فاتح آخرين دوره رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا شد كه تنها افتخار آسيايي اين باشگاه است. اين تيم سابقه سه دوره حضور در جام قهرمانان باشگاه‌هاي آسيا را دارد كه در سال‌هاي 2005 و 2007 در مرحله گروهي حذف شده و  در سال 2006 در يك چهارم نهايي از ادامه رقابت‌ها كنار رفت.

 

الشباب شش بار فاتح ليگ حرفه‌اي عربستان شده و در عربستان و مسابقات كشورهاي عربي و حوزه خليج فارس صاحب 24 جام مختلف شده است، اما در رقابت‌هاي آسيايي توفيق زيادي كسب نكرده و تنها افتخار اين باشگاه قهرماني در جام در جام آسيا بود كه اين رقابت‌ها ديگر برگزار نمي‌شود.

 

لباس نخست تيم الشباب سفيد و لباس دوم اين تيم  تيره است و تراكتورسازي در هر دو بازي رفت و برگشت مقابل اين تيم  لباس اول خود قرمز را بر تن خواهد كرد.

 

الجيش قطر

 

الجيش قطر در سال 2007 تاسيس يافته و در پنجمين سال حيات خود با نايب قهرماني در ليگ ستارگان قطر جواز حضور در رقابت‌هاي آسيايي را دريافت كرد. ورزشگاه علي بن احمد با 27 هزار نفر گنجايش  استاديوم خانگي اين تيم بوده و لباس نخست تيم قرمز و لباس دوم سفيد است و  تراكتورسازي در بازي با اين تيم در قطر بايد از پيراهن دوم خود سفيد استفاده كند.

 

باشگاه تازه تاسيس الجيش قطر همانند تراكتورسازي نخستين حضور خود در باشگاه‌‌هاي آسيا را تجربه مي‌كند.

 

 الجزيره امارات.

 

الجزيره امارات  تيم شهر ابوظبي و از تيم‌هاي پرطرفدار كشور امارات است. اين تيم داراي ورزشگاهي با امكانات خوب است. اين ورزشگاه به تقليد و با الگوبرداري از استاديوم امارات (ورزشگاه باشگاه آرسنال) ساخته شده و شباهتي زيادي به آن دارد.

 

اين باشگاه در سال 1974 و در پي ادغام دو باشگاه الخالديه و البطين تشكيل يافته است. لقب اين باشگاه عنكبوتي  بوده و ورزشگاه خانگي  الجزيره ظرفيت 40 هزار تماشاگر را دارد. لباس نخست اين تيم سفيد و لباس دوم سياه است و  تراكتورسازي مقابل اين تيم مشكل استفاده از پيراهن اولش را نخواهد داشت. سرمربي تيم الجزيره برگا برزيلي است.

 

الجزيره  سه سال پيش با استقلال تهران هم گروه بود كه هر دو بازي با تساوي به اتمام رسيد. سال گذشته الجزيره باز با استقلال هم گروه بود  بازي دو تيم  در امارات مساوي شده اما الجزيره با پيروزي بر استقلال در ورزشگاه آزادي ضمن صعود، حذف استقلال را رقم زد. الجزيره در مرحله حذفي اسير تيم الهلال عربستان شد.

 

با بررسي حريفان تيم تراكتورسازي مشخص مي‌شود كه هر سه تيم همگروه اين تيم در رقابت‌هاي آسيايي توفيق چنداني كسب نكرده‌اند. استقلال با گربه سياه خود الهلال عربستان هم گروه است. سپاهان با تيم‌هاي سرسخت الغرافه قطر و الاهلي عربستان همگروه بود و صبا هم اگر به مرحله گروهي صعود كند با الاتفاق عربستان و پاختكوري هم گروه مي‌شود كه مقابل تيم‌هاي ايراني خوب نتيجه مي‌گيرند. 

تيم آسيايي بازيكن آسيايي مي خواهد نه بازيكناني در حد رده 11-12 ليگ داخلي!
ضعيف ترين تيم از نظر يارگيري در فصل نقل و انتقالات همين تيم تراختور بود تا جايي كه شايد براي اولين بار در طول تاريخ ليگ برتر يك تيم تا 5 سهميه خود را خالي گذارد! البته توجيه آن منطقي به نظر مي رسد چون اين شرايط به قبل از انتخاب سرمربي بر مي گردد شايد نخواستند همه سهميه ها را بسوزانند تا شايد 5-6 مهره كارآمد در نيم فصل به انتخاب خود سرمربي به خدمت تيم در آيد. اما با اينكه روزها از اتمام نيم فصل مي گذرد هنوز شاهد هيچ حركت مثبتي از سوي مسؤلان تيم نيستيم.

پرسپوليسي كه در رده دوازدهم دست و پا مي زند و در ليگ آسيا حضور نخواهد داشت يكي از بهترين هافبك هاي ليگ را به خدمت مي گيرد و هنوز هم به فكر تقويت تيم است.استقلالي كه از نظر بازيكن كارآمد در حد انفجار است 5-6 مهره تأثير گزارتر در نظر دارد.سپاهان به فكر تقويت تيم است همه آنها ليست خود را در اول فصل تكميل كرده بودند و اكنون با معاوضه يا آزاد كردن بازيكنان بي تأثيرتر پست ها را براي خريدهاي بهتر خالي مي كنند اما تراكتور چه!؟

آيا مي دانيد كه ما در برابر سايپا نه نصرتي را داريم و نه اسدي را؟ پس زوج حسيني اين بازيكني كه از روز هاي اوج خود فاصله دارد در قلب خط دفاعي چه كسي خواهد بود؟
آيا مي دانيد همين گروه A كه برخي ناباورانه آسان مي پندارندش چه تيم هايي دارد؟
الشباب عربستاني كه در بين قول هاي ليگ عربستان قهرمان شد!
الجزيره اي كه با قيمت يك فوروارد آن مي توان در ايران 8 تيم فوتبال تأسيس كرد!
الجيشي كه مالكان ثروتمندي دارد و مطمئن باشيد از نظر سرمايه خيلي بهتر از تيم ماست.

چرا مردم را فريب مي دهيد؟
چرا مي خواهيد با آبروي اين مردم بازي كنيد؟
آيا مي دانيد احسان حاج صفي بهمن ماه بايد به تيم سپاهان برگردد؟ آيا مي دانيد او بخواهد هم نمي تواند بماند چون قرار داد دارد!
بهمن ماه نمي توانيم بازيكني به خدمت بگيريم ،جايگزين حاج صفي هم اكنون بايد خريده شود.
آيا مي دانيد ابراهيم زاده و ايران پوريان و حاتمي و جليلي كه به عنوان سهميه هاي ما محسوب مي شوند سرجمع چند دقيقه براي تيم تراختور در 17 بازي نيم فصل به ميدان رفته اند؟

كيفيت فني بازيكن را قرار است سرمربي تيم تشخيص دهد يا كساني كه از اين فوتبال هيچ نمي دانند!؟
آيا مي دانيد توني و هر آن كس كه فوتبال را به معني تمام مي داند مخالف جدايي آنسلمو بود؟

آيا مي دانيد كد ها و رمزهاي بازيكنان پرتجربه تيم در مصاحبه هاي اخير خبر از نگراني آنها از فصل نقل و انتقالات است؟
آيا مي دانيد ما در پست دروازه مشكل داريم و تنها توپي كه پرسپوليس در نيمه دوم به روي دروازه ما سانتر كرد با اشتباه دروازه بان ما و البته خوش شانسي محض به بيرون رفت؟

آيا مي دانيد ما به جاي خريد دروازه بان مي توانيم دوباره روي فروزان حساب ويژه اي باز كنيم؟

آيا مي دانيد ما هنوز كه هنوز است يك فوروارد به معني تمام نداريم؟
آيا مي دانيد جاي يك پلي ميكر بزرگ در تيم خالي ست؟
آيا مي دانيد آوردن اسامي چون پيمنتا كه دو سال است معلوم نيست كجا فوتبال بازي مي كند تنها فريب اذهان عمومي و يك مغلطه آشكار است؟
هواداري كه با اين اسامي در پوست خود نمي گنجد به ياد بياورد سه چهار سال پيش پيمنتا سه چهار سال جوانتر بود و سه چهار سال پيش تيم ما براي بقا مي جنگيد و رده هفتمي براي ما ايده آل بود ولي اكنون در ليگ قهرمانان حضور داريم!

آيا مي دانيد تمامي تيمهاي حاضر ايراني در ليگ قهرمانان مستقيم يا غير مستقيم از خزانه دولت و بيت المال هزينه مي كنند؟پس چرا ما پول كافي براي تقويت تيم نداريم؟
مگر ما براي افتخار اين كشور پاي به زمين مسابقه نخواهيم گذارد؟

آيا مي دانيد كساني كه حرف از آسان بودن قرعه در ليگ قهرمانان سخن مي گويند پيش زمينه را براي نخريدن بازيكنان درجه يك آماده مي كنند؟

و سر آخر هوادار عزيز!
فردا كه در زمين خود مفتضحانه به تيم الجزيره و الشباب باختيم از سر عصبانيت فرياد نزن سخنت را امروز بزن تا فرجي حاصل شود.
فردا كه برابر سايپا يك مدافع مياني جانشين اسدي و نصرتي نداريم از باخت تيمت نارخت نشو!
با اين مديريت و با اين طرز تفكر خوش بين نباش و خودت را گول نزن با اين روند و با اين خريدهايي كه به گوش مي رسد رده 6-7 براي فصل حاضر منطقي به نظر مي رسد و اگر احياناً در خانه خود با تيم هايي چون الشباب و الجزيره مساوي كرديم بدان كه همين تك امتياز را هم مديون غيرت بازيكنان،ايده سرمربي كه بازيكن ندارد و حنجره هاي پاره پاره خودت هستي.

تيم بدون بازيكن در استاديوم 1 مليون نفري هم برابر تيم هاي قدر آسيا حرفي براي گفتن نخواهد داشت. 

 قبل از اين كه مقاله را شروع كنم چالشي پيش رو داشتم.انتخاب سر تيتر...چه بگويم از چه بگويم با چه سند ومدركي.شايد اين مقاله به مذاق بعضي ها خوش نيايد درسته سر تيتر.. آسيا منتظر هواداران اروپايي تراكتور باشد..كمي بزرگنمايي باشد يا تداخل فرهنگي اما آيا تاثير پذيري از رفتار ونوع نگرش هواداران اروپايي اشتباه است؟؟ آيا ما در كشور خودمان الگويي مناسب كه چه از نظر جمعي و چه از نظر فردي قابل اعتماد باشد داريم؟ آيا در دنياي شرق وجود دارد تماشاگري كه بتواند جوش وخروش هوادار تراكتور را با الگويي مناسب سيراب كند؟ يقينا وجود ندارد.
مثالا عرض ميكنم در دنياي عرب با آن نوع تشويق كسل كننده و به سبك آهنگ هاي عربي و باديه نشيني آيا هواداران ما با آن نوع تشويق ارضا ميشوند آيا تاثير مي پذيرند..؟ شايد تنها موردي كه بتوان مثال زد در دنياي عرب الا هلي مصر باشد ولي اگر توجه داشته باشيد بيشتر هواداران باشگاههاي عربي تماشاگر هستند نه هواخواه..پس كشورهاي عربي براي ما الگوي مناسبي نيستند و نميتوان تبادل فرهنگي و تاثير پذيرفت..
به ايران برگرديم كه همه از اوضاع و نوع شعارها و حمايت ها خبر داريد حتي نوع رفتارها.تمام شعارها برخواسته از دو باشگاه پايتخت ميباشد كه سراسر كشور از آن ها الگو مي گيرند شعارهاي تكراري يا قديمي يا استفاده از آهنگ هاي فارسي لس آنجلسي و نوحه سرايي..از خود شما سوال مي كنم ايا ميتوانيد تراكتور را به سبك ايراني حمايت و تشويق كنيد؟
كمي دورتر به ازبكستان مي رويم تيم هاي باشگاهي برخواسته از دهه 90 كشوري منجمد افكاري كشوري با سبك و سياق شوروي كمونيستي..تماشاگراني كه حتي به خود زحمت داد كشيدن براي تخليه انرژي هاي دروني را نمي دهند..بي هيچ روحي و رنگي مي نشينند وتماشاگر بازي هستند انگار كه ماموران مخفي و جاسوسي شوروي كنارشان نشسته و از چيزي بيم وترسي دارند همين كه اجازه ورود به استاديوم را دارند جاي شكر دارد.آيا ما ميتوانيم مثل آنها ساكت تر از سكوت باشيم؟؟
به چين ميرويم كه فقط هدفشان پر كردن استاديوم از تماشاگر است كه خداي نكرده afc بهشان گير ندهد كه با جمعيت 1/5ميلياردي توان پر كردن استاديوم 50 هزار نفري را ندارند.اما برسيم به نوع تشويق هايشان..تشويق هايي كه به مانند بيشتر اجناسشان تقلبي و كم كيفيت مي باشد از ته دل بر نمي آيد بلكه رفع تكليف است.از تشويق فقط جيغ كشيدن را بلد هستند و دست زدن بدون هيچ شعاري..آن هم به كمك خانم هاي خانه دار كه شايد تنها حاضران آقا در استاديوم همان بازيكنان و كادر فني باشند..
به شبه جزيره كره ميرويم اول به شمالشان.. متاسفانه سياست فوتبالشان را در برگرفته و نقش اصلي را دارد استاديومي پر از مردم خشك بدون روح همه يك پوشش خاص به سبك كمونيستي سالهاي 1940 تا 1950و دنياي تيره ونهايت اسارت..ولي جنوبش انگار نيويركي دگر است پيشرفت اعجاب آور و امكانات فوتبالي بروز وبه قول خودشان آبديت شده نوع تشويق هايشان همه يك شكل لباس تيم خودشان را ميپوشند و از يك ليدر دستور ميگيرند كه پشت دروازه خودي ميباشد با پرچم هايي بزرگ..از اروپايي ها فقط نوع نشستن هواداران را ياد گرفته اند نوع شعار گويي شان به سبك آهنگ هاي كره اي و احساسي است نه روحيه بخش براي جلو راندن تيم و هيجان...پس آنها هم براي ما مناسب نيستند..
به سرزمين آفتاب يعني ژاپن برويم فوتبالي پيشرفته دارند و با امكاناتش.تا دم درب استاديوم با مترو مي آيند اما آنها هم به سبك كره اي ها از تيم خودشان حمايت ميكنند و هم شكل هستند تماشاگراني با موهاي امو شده و رنگي..
به بيشتر كشورهاي آسيايي صاحب فوتبال سفر كرديم كدام شان با ما تفاهم فرهنگي براي حمايت از تيم مان دارند؟؟ آيا نوع تشويق ها وحمايت هاشون شما رو راضي ميكند و براي شما الگو ميباشد؟؟ آيا ما ميتوانيم براي حمايت از تيم تراكتور بلندگو بدست ليدرمان بديم تا آهنگ خالد عربي را برايمان بخواند و ما همراهيش كنيم؟ آيا ما ميتوانيم مثل ازبك ها سرد وساكت باشيم آيا ما ميتوانيم مثل چيني ها جيغ بكشيم آيا نوع تشويق كره اي ها به كار ما مي آيد؟ و در نهايت ايا ژاپني ها هم مثل ما 4كيلومتر تا استاديوم را پياده روي ميكنند تا ما مثل آنها رفتار كنيم..
ما تيم مان را عاشقانه دوست داريم و در پي بهترين ها برايش هستيم وآن را تنها ابزاري براي تخليه نميدانيم با او زندگي ميكنيم مي خنديم گريه ميكنيم با اوقهر ميكنيم دعوايش ميكنيم وازش دلجويي ميكنيم و..
پس ما بايد دنبال الگوي خاصي باشيم كه نزديكترين آنها تيم هاي باشگاهي اروپايي هستنداما در بين آنها از ما ديوانه تر هم وجود دارد..تركيه با هواداراني با تعصب و نترس وقتي هواداران تيم حريف را به مبارزه دعوت ميكنند انگار سر جنگ با آنها دارند.متنوع ترين شعارها متنوع ترين نوع تشويق ها و همه و همه در بين آنها وجود دارد هواداراني دو آتيشه كه در مقابل هواداران تيم هاي اروپايي كم نمي آورند بهتر بگوييم سرتر هستند..مثال بارز در ليگ قهرمانان اروپاي اين فصل بازي گالاتاسراي و منچستريونايتد در استاديوم شياطين سرخ..هواداران دو آتيشه منچستر شروع به آوازخواني و حماسه گويي از تيم شان مي كردند و براي غول هاي اروپا كري ميخواندند اما صداي به مراتب قوي تر از گوشه ي كوچكتر به گوش رسيد (ساري-كرميزي-ان بويوك-جيمبو..و)كه تعجب همگان را در برداشت حدود 10 هزار هوادار گالايي در گوشه اي جمع شده بودند و طوري تيم شان را مورد حمايت قرار مي دادند كه انگار گالا در استاديوم خانگي در مقابل منچستر بازي ميكند.قدرت دو تيم قابل قياس نبود و گالا بازي را باخت اما قدرت هواداري را منچستر به گالايي ها باخت (65هزار منچستري به 10هزار گالايي)..
پس ميتوان اخلاق ومنش و نوع رفتارهاي هواداري را از اروپايي ها آموخت بعضي ها شايد اين نوع تاثير پذيري را تهاجم فرهنگي غرب به شرق بدانند اما آيا اين درست است؟در كشور ما كه ادعاي مسلمانيت و تمدن داريم خانم ها حق ورود به استاديوم را دارند؟آيا خودمان ظرفيت مديريت بحران با حضور خانم ها در استاديوم را داريم؟ تا بحال نداشته ايم پس بايدي در كار است كه از اروپايي ها ياد بگيريم ماهم انسانيم و كامل نيستيم و تعارفي در كار نيست.
ما آذربايجاني هاي هوادار تراكتور به دليل هم جواري با دروازه هاي اروپا حداقل از نظرسبك و اخلاق هواداري تا حدودي به سبك اروپايي ها رفتار نموده ايم نوع تشويق ها و حمايت هايمان از سبك سنتي ايراني به اروپايي ارتقا يافته اما ما هم زمان احتياج داريم تا جو استاديوم هايمان را پاك تر بكنيم تا خواهرهايمان كنار بردارهايشان احساس راحتي بكنند.
پس تنها الگو برداري از نوع تشويق و حمايت ملاك نيست ما اخلاق تماشاگري خودمان را به احساساتمان باخته ايم قبل اينكه اروپا فرهنگي و تمدني داشته باشد ما فرهنگ نوشتاري ورفتاري داشته ايم ولي در سالهاي اخير آنها از ما بردند و كاشتند و خوردند و نتيجه گرفتند و متمدن شدند در حالت فعلي اين بار ما هستيم كه نياز به تكامل داريم و بايد از نظر افكاري و اخلاقي به نوعي از آنها تاثير بپذيريم بحث ما غرب گرايي نبوده و نيست بلكه تبادل فرهنگي ميباشد.
نتيجه اينكه ما هواداران آذربايجاني تراكتور كمي زودتر به اين باور رسيده ايم و گام بلندي در اين عرصه برداشته ايم و به نوعي اولين هستيم و مطمئنا در آينده بهترين خواهيم بود پس (آسيا منتظر هواداران اروپايي تراكتور باشد) نوشته شده توسط/مهرداد اورميا


یارپاق لار : 1

دریافت کد نمایش تبلیغات حیدربابا یه سلام!