عکس یاشاسین آزربایجان یاشاسین تراختور
متن رنگی

http://aytam.1000charge.com/ خرید شارژ اینترنتی

بیز گلیروخ ای آسیا، تورکلرین ایفتیخارویخ، تیراختورون عاشقیوخ، هر تیمین بیز سروریوخ چوخلی زحمتلر چهدوخ، تا بو گونی بیز گوردوخ، آندولا اللها کی بیز، حقیمیزه ال تاپدوخ تک توپ پيش بيني مسابقات فوتبال به زبان سرخم خنديدي - انقلابه سبزت را به نظاره نشستم - در مرگ درياچه ام سکوت مکن - تا به وداع خليجت نخندم آلدیغمیز بیلگیلارا بو سایت یئنی دا فیلتر اولوب دی

مديربرنامه هاي هافبك عراقي تراكتورسازي اعلام كرد او روز جمعه به تهران مي آيد.

 

كاظم موسوي در گفتگو با خبرنگار خبرگزاري ورزش ايران(ايپنا)، درباره وضعيت جاسم كرار اظهار داشت: ما با باشگاه تراكتورسازي به توافق كامل رسيده ايم و قرار است كرار روز جمعه به ايران بيايد. كرار روز شنبه قراردادش را در هيات فوتبال ثبت مي كند و همان روز هم در تمرينات اين تيم حاضر مي شود.
وي افزود: خوشحالم كه جاسم به آرزويش رسيد. او هميشه دوست داشت با پيراهن تراكتورسازي از فوتبال خداحافظي كند و حالا به آرزويش دست يافته است. اميدوارم براي تيم محبوبش مفيد باشد.به گزارش اهراب نيوز، در يكي از حساس‌ترين مسابقات نيم فصل دوم ليگ برتر كشور تراكتورسازي و پرسپوليس در ورزشگاه يادگار امام تبريز و در حضور بيش از ۴۰ هزار تماشاگر به مصاف يكديگر رفتند كه بازي با نتيجه يك بر صفر به سود تراكتورسازي به پايان رسيد تا سرخ پوشان تبريز صدر جدول ليگ را ازآن خود بكنند.

در دقيقه ۴۱ بازي كريم انصاري‌فرد گل برتري تراكتورسازي را به ثمر رساند. انصاري فرد روي كرنر ارسالي و با ضربه اي دقيق دروازه نيلسون را گشود.

در اين بازي يدالله جهانبازي داور مسابقه به كريم انصاري فرد، فرشاد احمدزاده و مهدي كياني از تراكتورسازي و حميد علي‌عسگر از پرسپوليس كارت زرد نشان داد.

پرسپوليس با اين شكست صدر جدول را از دست داد و در حال حاضر با ۲۷ امتياز به رده پنجم سقوط كرد و فولاد خوزستان به رده سوم رسيد و تراكتورسازي هم با ۲۹ امتياز صدرنشين ليگ برتر شد.

تركيب تراكتورسازي:

حامد لك، ميلاد فخرالديني، مرتضي اسدي، فرشيد طالبي، مهدي كياني، مهدي كريميان، ميثم بائو( از دقيقه ۷۰ علي كريمي) ، فرشاد احمدزاده،( از دقيقه ۸۸ سعيد آقايي) مسعود ابراهيم زاده، سعيد دقيقي( از دقيقه ۷۵ جواد كاظميان) و كريم انصاري فرد.

سرمربي: مجيد جلالي

تركيب پرسپوليس:

نيلسون، ماهيني، سيد جلال حسيني، محسن بنگر، علي عسگر، قاسم دهنوي( از دقيقه ۴۶ مهرداد كفشگري)، رضا حقيقي، محسن مسلمان، محمد نوري( از دقيقه ۸۶ محمد عباس‌زاده)، محمدرضا خلعتبري( از دقيقه ۶۳ فرزاد حاتمي) و سيد مهدي سيدصالحي.

سرمربي: علي دايي

حاشيه هاي بازي تراكتورسازي و پرسپوليس

كريم باقري و علي دايي دو ستاره آذري تيم ملي از سوي استاندار و اداره كل ورزش و جوانان آذربايجان شرقي بدليل فعاليت هاي خيرخواهانه در زلزله سال گذشته ارسباران مورد تجليل قرار گرفتند.

در ابتداي بازي علي دايي از سوي هواداران تراكتورسازي تشويق شد و وي نيز به ابراز احساسات آنها پاسخ داد.

قبل از شروع مسابقه دو تيم، يك دقيقه سكوت و قرائت فاتحه به احترام حادثه ديدگان و جان باخته‌گان زلزله شب گذشته در استان بوشهر انجام شد.

كريم انصاري‌فرد بعد از گلزني براي خوشحالي شروع به دويدن كرد اما به يكباره سر جايش ايستاد و براي آنكه به تيم سابقش گل زده شادماني نكرد.

فرهاد پورغلامي مربي تراكتورسازي با محمدرضا خلعتبري بازيكن پرسپوليس در يك صحنه درگيري پيدا كردند كه با حضور داور غائله ختم شد.

طالبي مدافع تراكتورسازي در صحنه اي بعد از درگيري با مهاجم پرسپوليس و ضربه وارده بر سرش، سرش شكسته شد. وي تا پايان بازي با سر بانداژ شده به بازي ادامه داد.

كريمي بازيكن خوش نقش تراكتور و سابق پرسپوليس كه در دقيقه ۷۰ به جاي ميثم بائو وارد زمين شد به شدت از سوي هواداران تراكتورسازي تشويق شد.

پس از به صدا درآمدن سوت پايان بازي،سيد جلال حسيني بسرعت به سمت تعدادي از بازيكنان تراكتورسازي يورش برد و بااسدي، كياني و كريمي درگيري لفظي پيدا كرد كه منجر به برخورد فيزيكي ميان آنها شد.

اين حركت كاپيتان تيم پرسپوليس باعث ايجاد تنش در سكوها شد و تماشاگران تا دقايقي حاضر به ترك ورزشگاه نشدند اما در نهايت با وساطت ماموران انتظامي اين غائله خاتمه يافت.

در پايان بازي فرشيد طالبي مدافع جوان تراكتورسازي كه چهره اي درخشان از خود ارائه داد، بعنوان فني ترين بازيكن و نيلسون دروازه بان تيم پرسپوليس بعنوان بازيكن اخلاق انتخاب شدند.

خلاصه بازي را از اينجا ببينيد.


آرديني اوخو
یاییلیب : جمعه 8 آذر 1392 | یازار : آنا وطن سوزو | بؤلوم : إدمان | 0 باخيش لار

شكست پرسپوليس برابر تراكتور


تيم فوتبال تراكتورسازي با شكست پرسپوليس صدرنشين ليگ برتر شد.

نيم فصل دوم ليگ برتر با انجام شش ديدار همزمان از ساعت 15 امروز پيگيري شد كه در يكي از حساس‌ترين مسابقات تيم تراكتورسازي و پرسپوليس در ورزشگاه يادگار امام تبريز و در حضور بيش از 40 هزار تماشاگر به مصاف يكديگر رفتند كه بازي با نتيجه يك بر صفر به سود تراكتورسازي به پايان رسيد تا اين تيم به طور موقت صدرنشين ليگ برتر شود.

كريم انصاري‌فرد در دقيقه 41 گل تراكتورسازي را به ثمر رساند. مهاجم تراكتورسازي از فرصتي كه روي يك كرنر ارسالي نصيبش شد با يك ضربه آرام دروازه پرسپوليس را باز كرد.

در دقيقه 70 مسابقه شوت محسن مسلمان به تيرك عمودي دروازه‌ تراكتورسازي خورد.

يدالله جهانبازي داور مسابقه به كريم انصاري فرد، فرشاد احمدزاده و مهدي كياني از تراكتورسازي و حميد علي‌عسگر از پرسپوليس كارت زرد نشان داد.

پرسپوليس با اين شكست صدر جدول را از دست داد و در حال حاضر با 27 امتياز به رده پنجم سقوط كرد و فولاد خوزستان به رده سوم رسيد و تراكتورسازي هم با 29 امتياز صدرنشين ليگ برتر شد.

آخرين ديدار هفته شانزدهم بين استقلال و گسترش فولاد تبريز از ساعت 17 و 30 دقيقه در ورزشگاه آزادي آغاز مي‌شود كه استقلال در صورت پيروزي در آن بازي آبي‌پوشان تهراني صدرنشين خواهند شد و جاي تراكتورسازي را مي‌گيرند مگر اينكه گسترش فولاد تبريز بتواند از استقلال امتياز بگيرد و تراكتورسازي را در صدر جدول نگه دارد.

تركيب تراكتورسازي:

حامد لك، ميلاد فخرالديني، مرتضي اسدي، فرشيد طالبي، مهدي كياني، مهدي كريميان، ميثم بائو( از دقيقه 70 علي كريمي) ، فرشاد احمدزاده،( از دقيقه 88 سعيد آقايي) مسعود ابراهيم زاده، سعيد دقيقي( از دقيقه 75 جواد كاظميان) و كريم انصاري فرد.

سرمربي: مجيد جلالي

تركيب پرسپوليس:

نيلسون، ماهيني، سيد جلال حسيني، محسن بنگر، علي عسگر، قاسم دهنوي( از دقيقه 46 مهرداد كفشگري)، رضا حقيقي، محسن مسلمان، محمد نوري( از دقيقه 86 محمد عباس‌زاده)، محمدرضا خلعتبري( از دقيقه 63 فرزاد حاتمي) و سيد مهدي سيدصالحي.

سرمربي: علي دايي


آرديني اوخو
یارپاق لار : 1

دریافت کد نمایش تبلیغات حیدربابا یه سلام!