عکس یاشاسین آزربایجان یاشاسین تراختور
متن رنگی

http://aytam.1000charge.com/ خرید شارژ اینترنتی

بیز گلیروخ ای آسیا، تورکلرین ایفتیخارویخ، تیراختورون عاشقیوخ، هر تیمین بیز سروریوخ چوخلی زحمتلر چهدوخ، تا بو گونی بیز گوردوخ، آندولا اللها کی بیز، حقیمیزه ال تاپدوخ تک توپ پيش بيني مسابقات فوتبال به زبان سرخم خنديدي - انقلابه سبزت را به نظاره نشستم - در مرگ درياچه ام سکوت مکن - تا به وداع خليجت نخندم آلدیغمیز بیلگیلارا بو سایت یئنی دا فیلتر اولوب دی
یاییلیب : دوشنبه 30 دی 1392 | یازار : آنا وطن سوزو | بؤلوم : إدمان | 0 باخيش لار
  

حال و روز اين روزهاي تراختور كاملا عيان است و هواداران واقعي تيم كه هر لحظه در شبانه روز اخبار اين تيم را پيگيري مي كنند از چند و چون تحولات آگاهي كامل دارند. پس نيازي به مرور اتفاقات گذشته نيست و در اين نوشته قصد بررسي چرايي اتفاقات رخ داده را داريم.


طبق آخرين اتفاقات رخ داده جلالي را برگردانده اند و زيني زاده هم استعفا كرده است و با اين رويه جلالي تبديل به دشمن خوني هواداران و زيني زاده قهرمان داستان شده است
و اما سوال تامل برانگيز از هواداران است، كه ما مگر عاشق تراختور نبوديم؟ مگر نمي گفتيم افراد مهم نيستند و همه رفتني اند و فقط تراختور است كه خواهد ماند؟ پس ما را چه شده است كه از توني بتي ساخته ايم كه اولويت او از تراختور هم برايمان بالاتر رفته است؟ چه شده است كه رسانه هاي سرخ آبي پايتخت از حال و روز ما در طبل شادي مي كوبند و در پوست خود نمي گنجند؟

آيا براستي از تراختور نفرت پيدا كرده ايم كه هر روز با دامن زدن بر حاشيه هاي ساخته و پرداخته دشمنان ، تراختور را بيمار گونه به بستر سپرده ايم؟


 آيا ما عاشقان واقعي هستيم؟

مگر عاشق واقعي با محبوب خود چنين مي كند كه ما كرده ايم؟ مگر عاشق واقعي از ذلت محبوب خود لذت مي برد كه ما چنين مي كنيم؟

در اينكه توني مربي محبوبمان بوده و هست هيچ شكي نيست. اما چرا براي خود بتي ساخته ايم كه ديگران از احساسات بيش از حد ما سو استفاده نمايند؟ آيا تا بحال ديده ايد رسانه هاي سرخ و آبي تهراني از بازيكنان و مربي و مدير باشگاه خود چنين ايرادهاي بني اسرائيلي بگيرند؟ آيا سال گذشته كه هوادران پرسپوليس نه از تيم خود و نه از مربيان خود حمايتي نكردند، موفقيتي برايشان حاصل شد؟

و اين دشمني ها و كينه ورزي ها و بت سازي ها همچنان ادامه دارد، و آخرين دست ساخته خودمان حميد زيني زاده است. همان مدير عاملي كه تا هفته پيش بسياري او را بي سواد مي خواندند. بسياري او را بخاطر نياوردن توني غير قابل بخشش مي دانستند. بسياري او را بخاطر باختهايش در گفتگو با عادل فردوسي پور، فاقد صلاحيت مديريت باشگاه بزرگي مثل تراختور مي دانستند! حال چه شده است كه از او هم بتي ساخته ايم؟ مگر ايشان نبودند كه جلالي را به تيم تحميل كردند ؟ مگر ايشان نبودند كه هفته دوم تيم را با اولتيماتوم نابهنگام وارد حاشيه كردند و بعدا همه چيز را تكذيب كردند؟

اگر آوردن جلالي خطايي نابخشودني بود اين گناه شخص زيني زاده بود نه مجيد جلالي كه او هم مانند هر مربي آرزوي مربي گري در تراختور را داشت و دارد. پس چرا با يك استعفا مي خواهيم اصل موضوع را فراموش كنيم و وي را تبرئه كنيم و بتي از وي بسازيم؟

ما هواداران تراختور بيش از حد احساساتي هستيم. روزي مي گوييم كريمي به تراختور بيايد به استاديوم نمي رويم و روزي هم در فرودگاه و استاديوم او را كاپرفيلد مي خوانيم!

روزي كياني را باغيرت مي خوانيم و روزي در فيسبوك او را بخاطر حمايتش از آرامش تيم ، وابسته به جلالي مي دانيم.

روزي اسدي را تورك اوغلو مي خوانيم و روزي بخاطر نيامدن و رفتن توني او را مقصر مي خوانيم!

روزي سعيد دقيقي را ياغي و بي تكنيك و توهين كننده به هوادارن مي خوانيم و روزي ديگر بخاطر انتقادش از جلالي از او قهرمان مي سازيم! آخر كدام بازيكن حق دارد بخاطر نيمكت نشيني در تيمي به بزرگي تراختور اعتراض كند؟ چرا مبلغ هرج و مرج شده ايم؟ چرا روزي از گرداني و لك و نصرتي بعنوان سمبل غيرت و تعصب نام مي بريم و روي يك اشتباه دنيا را بر سرشان خراب مي كنيم؟
نه من ديگر شك دارم كه ما واقعا عاشق تراختور باشيم، آخر هيچ دشمني هم قدرت آوردن چنين بلايي بر سر اين تيم را نداشت
مگر نمي گوييم اينها همه كار آقايان هيئت مديره است؟ پس چرا قدم در راهي مي گذاريم كه نقشه اش را آنها طراحي كرده اند؟ اگر آنها سو نيت نداشتند چرا اولتيماتوم دادند و تيم را به حاشيه كشاندند؟ اگر قصد شوك دشتند نام توني چه بود كه مانند پوتكي بر سر جلالي كوبيدند؟ اگر هدف آوردن توني بود كه جلالي هم استغفا داد و رفت پس برگرداندش بهر چه بود؟
آيا شما جاي جلالي بوديد برنمي گشتيد تا از توانايي خود دفاع كنيد؟
آيا وقعا ما دنبال نتيجه گيري و بازي زيبا بوديم؟ پس چرا بعد از ديدارهاي استقلال و پرسپوليس كه هم خوب بازي كرديم و هم نتيجه گرفتيم در مقابل گسترش و ذوب آهن استاديم را خالي گذاستيم؟ چرا همه را مقصر مي دانيم بجز خودمان؟ اگر حمايت هاي 30-40 هزاري در آن بازي ها هم بود آيا نتيجه همين مي بود كه است؟ اگر جاشيه ها را دامن نمي زديم واقعا جلوي مس و ذوب آهن اينگونه نتيجه مي گرفتيم؟ پس اگر كادر فني و بازيكنان و مدير عامل مقصر بوده به همان اندازه هم ما هواداران سهم در تقصيرات داريم. روزي گفتيم بازيكنان كم كاري مي كنند و مدير عامل به آنها تذكر بدهد و اخراجشان كند! روزي گفتيم مدير عامل مقصر است كه توني را نياورده است و چون دنبال مقصر بوديم نهايتا دست را روي كوتاه ترين ديوار گذاشتيم، روي ديوار مجيد جلالي كه حتي بعد از استغفايش هم از روي حجب و حيا حتي يك مصاحبه انجام نداد! آري ما دنبال مقصر هستيم و در اين مسير تيشه هايمان فقط يه ريشه تراختور مي خورد نه ديگران
من نه عاشق جلالي هستم و نه از نيامدن توني خوشحالم، من بعنوان يك هوادار دلم پر است از مديريت از هيئت مديره از جلالي از بازيكنان و از تو رفيق هوادار كه رسم عاشقي را بجا نياوردي!مجيد جلالي، پس از استعفاي امروز (شنبه)‌ خود در باشگاه تراكتورسازي به تمرين اين تيم رفت و تمرين امروز تراكتورسازان را برگزار كرد. مجيد جلالي در پايان تمرين امروز بازيكنان را جمع و با آنها خداحافظي كرد و اظهار داشت كه از بازيكنان تاكنون بدي نديده است و به احتمال ۹۹ درصد امروز آخرين روز كاري‌اش در تيم تراكتورسازي خواهد بود و براي اين تيم و بازيكنانش آرزوي موفقيت كرد. برخي منابع از موافقت هيات مديره باشگاه تراكتورسازي با استعفاي سرمربي اين باشگاه خبر داده‌اند. تراكتورسازان روز سه‌شنبه اول بهمن از سري مسابقات جام حذفي در تهران به مصاف راه‌آهن خواهند رفت. از توني اوليويرا به عنوان جدي‌ترين گزينه هدايت سرمربيگري تراكتورسازي نام برده مي‌شود، هر چند كه با توجه به تنگناي مالي تراكتورسازي بعيد نيست سرانجام يك مربي بومي هدايت اين تيم را بر عهده گيرد.

آرديني اوخو
یاییلیب : شنبه 28 دی 1392 | یازار : آنا وطن سوزو | بؤلوم : إدمان | 0 باخيش لار
یارپاق لار : 1

دریافت کد نمایش تبلیغات حیدربابا یه سلام!